Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zacznę od tego ze mam 23 lata i od 17 roku życia żyłem jak robol. W wieku 17 lat zacząłem pracować i odkładać pieniądze na swoje własne mieszkanie, w pewnym sensie popadlem w pracoholizm i praktycznie zrezygnowałem z zycia towarzyskiego. Średnio w miesiącu pracowałem po 330 godzin, moim rekordem bylo 443 godziny w miesiącu (pracowałem w gastronomii w domu weselnym). Aktualnie sytuacja trochę sie zmieniła i maksymalnie pracuje po 200h (zazwyczaj mniej przez sytuacje z wirusem) od paru lat wynajmuje mieszkanie z rozowa i w końcu chciałem zakupić mieszkanie na własność ale przez sytuacje z pandemia sie ostatecznie wstrzymałem. Teraz grozi upadłość firmie w której pracuje i łapie mnie coraz większy stres z niewiadomą sytuacja. Co sie stanie jak gwałtownie wzrośnie bezrobocie w Polsce (wprowadza kolejny Social czy ludzie będą zdani sami na siebie?). Czy moje oszczędności z każdą chwila sa mniej warte i zmarnowałem 5 lat życia żyjąc jak robak? Mam odłożone trochę ponad 130 tysięcy i nie mam pojęcia co robić. Co byście zrobili na moim miejscu.

#pandemia #wirus #pytanie #przegryw #oszczednosci
#*** #*

Sorki ze tak bez ładu ale mam taki muł w głowie przez to ze nawet nie potrafię napisać o co mi chodzi, mam nadzieje ze dacie rade sie połapać co autor miał na myśli.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9ab3640860c8092cf493ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz