Wpis z mikrobloga

Powiem tak panowie mogę wrócić do kontentu tylko i wyłącznie kierowników ale jest jedna ważna sprawa będę miał jedynego gościa który będzie robił za ochrone on nie będzie się udzielał całkowicie anonimowy inaczej nie da rady trochę psycha siting czy będzie wam to przeszkadzało szczerze
#dwapalcewnatalce

szczerze

  • Ochrona i stary kontent tylko ja i kierownicy 75.8% (75)
  • Adam kudlaty i lecimy z nimi 24.2% (24)

Oddanych głosów: 99

  • 48
@Lordzik: ale ja ci to zawsze mówiłem to co prywatnie to prywatnie ale jak pytasz o strimy to odpowiadam i wyrażam to co myślę ostatnie strimy to totalna #!$%@? no dobra tam akcja z Olka ale ten ostatni gdzie był Szymon ..
Wiesz my chcemy żuli i tego co było jak będę chciał to sobie bystrzaka odpalę który pierdzi w stołek i robi podobnie
Chcemy
Żule
Tylko ty
Szukanie ZulPokemonow
Żadne
@Lordzik: bierz ochronę, nie dziwię Ci się ze się boisz, bo za głupie donejty można szybko dostać w ryj, a tutaj sami internetowi cwaniacy piszą co są gorsze #!$%@? niż lepszy stream.
Rób streamy z miasta, ale też fajnie jakiś stream z dziewczynami, bo zawsze można iść na show up etc.
A co do kudlatego, to on strasznie #!$%@?ący jest te jego głupie gadanie i za wszystko by chciał hajs, on