Wpis z mikrobloga

Powiem tak panowie mogę wrócić do kontentu tylko i wyłącznie kierowników ale jest jedna ważna sprawa będę miał jedynego gościa który będzie robił za ochrone on nie będzie się udzielał całkowicie anonimowy inaczej nie da rady trochę psycha siting czy będzie wam to przeszkadzało szczerze
#dwapalcewnatalce

szczerze

  • Ochrona i stary kontent tylko ja i kierownicy 75.8% (75)
  • Adam kudlaty i lecimy z nimi 24.2% (24)

Oddanych głosów: 99

  • 48
  • Odpowiedz
@Lordzik: skończ #!$%@?ć, ile juz było takich deklaracji a z mordy sobie zrobiłeś cholewę i pieprzysz to co publika chce usłyszeć, zwykłe chamskie kłamstwa bez zaprawy

Sranie i mydlenie oczu, gdzie gazowanie mordy tej lochy Szymonka?

Jesteś mitoman gorszy od rafatusa bo perfidny, tamten to chrzanił godne politowania pierdy o byciu prezesem microsoftu, a ty bezczelnie żenisz tani kit i robisz widzów w #!$%@? obietnicami
  • Odpowiedz
@Lordzik: Połącz trochę irl z żulami. Chcemy dymów, a nie jakiegoś #!$%@? nudnych typów. Gościu wczoraj na twichu zrobił Stream z demonstracji. Potem łaził po mieście i szukał dymów. Pil i się bawił, ludzie też i było zajebiście. Twojego zebrania o blik, braku przygotowania i nieslownosci nie da się znieść. Jak to się mówi, albo grubo albo wcale
  • Odpowiedz
@Lordzik: nad czym myśleć? Doskonale wiesz jakiego contentu chce widownia

- donejty w tramwaju/autobusie
- darcie mordy al'a Lepszy
- rzucanie hulajnogami, tamowanie ruchu, zaczepianie ludzi al'a Marek
- dynamiczni menele
- patelnia, praga
- gazowanie niechcianych gości
- długie i grube kreski
- streamy od 18 do 6 rano
- miasto, nie kanapa

Nie wiem co to czujesz, ja czuję #!$%@?. Nie chce mi się tych streamów odpalać, zaglądam raz
  • Odpowiedz
Do tych co głosują za kudłatym zamiast kierowników, tak szczerze bez spiny, co wy w nim widzicie? Typ jest nudny w #!$%@?, gada ciągle to samo, jego żarty są nieśmieszne a zachowanie żałosne, kradnie strima swoją bezbecją i nie pozwala przejąc patrykowi inicjatywy, do tego jest tak obleśny, że nie da się niego patrzeć.
Przerażacie mnie ludzie.
  • Odpowiedz
@niezwornowazony: #!$%@? dlatego mówię że mogę to robić ale z ochroną czytaj ze zrozumieniem czy będzie wam to przeszkadzać jak tak to robię z tamtymi bo sam się boję czy jeszcze tłumacza muszę dać
  • Odpowiedz
@Lordzik: o co ty #!$%@? pytasz? błogosławieństwa chcesz?

od kilku tygodni ludzie ci piszą czego chcą, a ty wyskakujesz teraz z pytaniem jakby cię #!$%@? oświeciło XD zrób sobie detox bo ci mózg siada
  • Odpowiedz
@niezwornowazony: Jako jedyny #!$%@? pato zawsze rozmawiam z widzami piszę na ig i biorę pod uwagę to co mówią każdemu odpisuję mi nic nie siada ja chcę Robić kontent ale z ochroną bo nie sam rady sam nie jestem #!$%@? fajterem przepraszam
  • Odpowiedz
@Lordzik: twój problem jest tej natury, że nie słuchasz doświadczonych widzów i za dużo obiecujesz. Nadal nie rozumiem o #!$%@? ty pytasz? Od tygodni masz te same glosy, że content #!$%@?, do tego ze 2 lub 3x totalnie #!$%@?ś jaja i strima nie odpaliłes pomimo obietnic XD nie wspomnę o dwóch strimach pod rząd z kanapy. To też jest jedno z twoich mitomańskich wysrywów "żadnej kanapy nigdy nie będzie"

mi nic
  • Odpowiedz