Wpis z mikrobloga

Powiem tak panowie mogę wrócić do kontentu tylko i wyłącznie kierowników ale jest jedna ważna sprawa będę miał jedynego gościa który będzie robił za ochrone on nie będzie się udzielał całkowicie anonimowy inaczej nie da rady trochę psycha siting czy będzie wam to przeszkadzało szczerze
#dwapalcewnatalce

szczerze

  • Ochrona i stary kontent tylko ja i kierownicy 75.8% (75)
  • Adam kudlaty i lecimy z nimi 24.2% (24)

Oddanych głosów: 99

  • 48
  • Odpowiedz
@Lordzik: Zależy mi na was wszystkich #!$%@? kocham was zawsze chciałem to robić więc dzisiaj stream po staremu jak chcieliście obiecuję to ale z ochroną zobaczycie sami jak wyjedzie
  • Odpowiedz
@Lordzik: Nikt ze strimerow nie czyta tak chatu i nie gada z widzami jak ja popełniam błędy jestem jeszcze młody w tym fachu z każdym widzem rozmawiam na insta czy mam po 1k czy po 10 widzów wy jesteście dla mnie wszystkim nawet jak są grosze chwile zasługuje na zjeby i działamy dalej jak jedna wielka #!$%@? rodzina której kiedy nie miałem i to chcę osiągnąć
  • Odpowiedz
@Lordzik: Zbliża się zima, to ostatnie tygodnie w których łatwiej znaleźć kierownika na ulicy, proponuje ci nie zwlekać i szukać dobrego aktora, może być ciężko przebić marka, ale jakbyś do tego czasu szukał zamiast ćpać to coś byś znalazł. A w zimie siedź sobie na kanapie i spijaj śmietankę z fejmu, plus jakieś inne lajty niż kierwonicy, nikt ci nie broni robić co jakiś czas coś innego niż kierownicy, dobre jest
  • Odpowiedz
@Lordzik: Chcesz miec fejm i hajs to musisz isc na extremum. Rob spontan i chodz po CALEJ Wawie z roznymi randomami (nie tylko menele)i nie tylko centrum.Ludzie lubia dymy,chodz po jakichs melinach,klubach czy innych miejscach....Tak,zeby nie bylo monotoni..... Zrob takie Night life Warsaw i bedzie gitara.
  • Odpowiedz
Druga sprawa co niemiłosiernie #!$%@?. Jak masz iść np na Nowy świat, ale tylko dopijesz/odpalisz i trwa to 2 godziny. Xxx razy już tak było, że czat pisał idź już tam i tam, a ty 2h twierdziłeś że tylko dopijesz piwo.


@gf-vc: @Lordzik: to jest #!$%@? dramat
  • Odpowiedz
@Lordzik: SZCZERZE, powiedzmy że jesteś znany szerszej publiczności od czerwca a wiecznie słyszymy to samo, weź tam usiądź z tymi ćpunami dzień, 2 lub 3 i ustal strategię bo na dłuższą metę, jest to męczące. Ostatnio tylko słyszymy słowo klucz ''dymy'' a jak jest jakaś okazja, to #!$%@? gacie. Gaz chyba ostatni raz wyciągnąłeś w lipcu, jak gazowałeś ukraińca, dziwie się, że społeczność wykopu daje Ci tyle szans. ( ͡°
  • Odpowiedz