Wpis z mikrobloga

powiedz to ludziom, którzy przyłączyli się do protestu, bo nie kobiety, tylko bo #!$%@?ć PiS, bo chcemy legalizacji zioła, bo chcę wrócić na siłkę, bo mi zamykają restauracje, bo chcę potańczyć na ulicy bo mi klub zamknęli. Protest nie jest nakierowany typowo na sprawę aborcji, tylko na ogólne #!$%@? w narodzie


@Chlorine888: Tylko dlaczego nie znaleźli się w postulatach a lgbt oficjalnie sie znalazło. Każdy by coś chciał ale cel główny
@Chlorine888: Kurde powinni zrobić też jakaś imbe z legalizacja zioła poszedł bym XD Beka by była jakby były 2 duże protesty w tym samym czasie i ciekawe komu by sie udało cos ugrać czy kobieta czy jaracza zielska. I jeszcze w czasach pandemi takie rzeczy pis by miał tam ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Scaab: zupełnie nie o to mi chodzi, jak najbardziej niech protestują, tylko nie róbmy z tego myśli przewodniej strajku, bo nie to było główną przyczyną wyjścia na ulicę. Zaraz wśród strajkujących będą się robić podziały na tym tle, a Kaczafi siedzi i się śmieje
Straszne. Jak można protestować w wielu słusznych sprawach naraz!


@przeciwko78: A ciekawe czy wszyscy protestujący są za przegięciem poprzedniego kompromisu aborcyjnego w lewo?

Albo czy wychodzące w opozycji do PiSu rodziny marzą o małżeństwach LGBT oraz adopcji dzieci?

No obstawiam, że większość jest zwyczajnie wku...zdenerowowana na PiS za całokształt + chcą powrotu do starych przepisów aborcyjnych.

LGBT i inne organizacje lubią się wtedy podpiąć, bo chociaż raz czują, że idą w
I raczej nie mają z tym problemu skoro chodzą na protesty. Zwłaszcza że te postulaty to oczywistość w cywilizowanym świecie.


@przeciwko78: No raczej mają, bo z początku protest był o powrót do poprzednich ustaleń aborcyjnych + #!$%@? na PiS.

To że sobie teraz jakieś środowiska doklejają "aborcję na życzenie" czy "małżeństwa LGBT" nie znaczy, że choćby połowa tego tłumu to popiera.
Straszne. Jak można protestować w wielu słusznych sprawach naraz!


@przeciwko78: jest mnóstwo gatekeeperek które twierdzą że nie można
choćby wpis zaraz obok
https://www.wykop.pl/wpis/53165571/#comment-188575257

uważacie, że jak ktoś sobie je wywalcza, to też musisicie się podpiąć, bo to takie proste rozwiązanie kilku proboemów za jednym razem xD a tylko szkodzicie odbierając wage tej ważniejszej sprawie xD to tak jakbyście mieli ból dupy bo kobiety chcą mieć prawa wyborcze