Wpis z mikrobloga

StrajkKobiet popierałem tylko dlatego, że powiedzieli Jarkowi i kościołowi "#!$%@?" xD
Niestety jak widzę postulaty, to ... nie wiem co o tym myśleć:

"4. Poprawy sytuacji ekonomicznej kobiet:
– zabezpieczenia emerytalnego nieodpłatnej pracy kobiet - czyli państwo (podatnik) ma płacić składki, bo pilnuje kaszojadów?
– realnego zabezpieczenia społecznego rodzin osób z niepełnosprawnościami
– skutecznego ściągania alimentów przez państwo i karania dłużników alimentacyjnych (zależy jakich, bo w Polsce są też alimenty na ... kobietę)
– podniesienia progu uprawniającego do świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego do średniego wynagrodzenia (kobieta zarabia średnią krajową i państwo (podatnik) ma jej jeszcze dopłacać, bo rozłożyła nogi?
– równości płac bez względu na płeć - super xD jeszcze hawajska dla wszystkich

http://strajkkobiet.eu/postulaty/ - te postulaty to jakiś żart xD
#protest
  • 12
@Sekularyzacja: @10129: Też mi się to nie podoba, ale najważniejsze jest kontynuowanie protestów. Po tygodniu strajku PIS masakrycznie poleciał w dół w sondażach, a lewica nic na tym nie zyskała.

Główne hasło na protestach to #!$%@?ć pis oraz postulaty pro aborcyjne.

Żeby tak pozostało, osoby takie jak ja czy Ty powinny być na ulicy i dać się usłyszeć, dlatego irytuję się obrzydzaniem protestów ...
@whiteglove: mam trochę wpisów wczorajszy, antykościelnych ;) więc myśl sobie co chcesz, jestem mikroprzedsiębiorcą, ateistą i nienawidzę PiS, ale nienawidzę również takich chorych postulatów jak na stronie strajkkobiet ;)
nie podoba Ci się, to masz przycisk czarnej listy
@whiteglove: bo wy myślicie, że jak ktoś nie lubi PiS to zaraz musi należeć do antify, popierać lgbt, być komunistą i w ogóle... głosowałem na Konfederację, zawiodłem się... zagłosuję na Koalicję Obywatelską lub PSL, tyle