Wpis z mikrobloga

@BartekJestem: no pięknie, gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tak jak w poprzednich sezonach wchodziłem z łatwością do diamentu, tak teraz na P2 utknąłem... zapodaj jakieś wskazówki czym grasz itp itd
@k0mar: @DziarskaKowalska: Gram głównie 4 compy: Enlightened/adept/assasin with talon carry; Brawlers/Elderwood Ashe; Dusk/Cultist riven; albo sharpshooters w wariancie vayne albo jinx carry.

Magami nie grajcie nawet jeżeli lubicie. Obecnie są beznadziejni, działa tylko ahri w compie vanguard/mystic.

Okazjonalnie gram bubble nami gdy trafię chosena, czasem diana moonlight.

To wszystko mocne meta buildy.

Priorytet na karuzelach: obecnie najgorsze przedmioty jakie możecie dostać to tear/cloak/vest. Fenomenalny jest nowy zz rot, fenomenalny zekes
@k0mar: jak masz 35- 45 hp to palisz wszystko żeby nie krwawić. jak więcej to możesz sobie powolutku zjeżdżać do 30 złota co turę.

Musisz wyczuć jak wybrednym możesz być co do chosena. jak masz dużo czasu to możesz czekać na tego idealnego, jak krwawisz to bierzesz pierwszego który w miarę pasuje do compu.

No i jak ustabilizowałeś (czyli nie krwawisz/zaczynasz wygrywasz) to się zastanawiasz: wbijam poziom czy roluję dalej? Czy