Wpis z mikrobloga

@Acid_Burn: odpowiadam - nie, ale to zdanie nie jest prawdziwe. aborcja jest zawsze trudnym przeżyciem dla człowieka, uprawiasz cherry picking mówiąc o jednostkowych przypadkach wariatek podających się za feministki sprzed lat.
  • Odpowiedz
@Acid_Burn: o czym ty #!$%@? xD naprawdę, nie rozumiem co teraz mówisz, chociaż jakoś po sposobie w jaki to mówisz mam wrażenie że to ta żałosna prawacka retoryka w stylu "uuu no ale lewaku a co jeśli muzułmanin uderzy geja hehe to co styki ci się popalą"

nie odmawiam nikomu prawa do żadnej traumy, myślę że rozpaczanie nad rozlaną spermą to trochę dziwna rzecz i pewnie miałbym wątpliwości co do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam pytanie do katoprawaków. Jak już zwalicie sobie konia, to urządzacie jakiś pogrzeb czy tylko szlochacie na losem plemników?

@cezeter: Ja mam pytanie do ciebie. Jakim cudem zdałeś biologię w szkole, kiedy nie wiesz nawet, skąd się biorą dzieci?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ibilon: zdałem normalnie na 5. I wiem skąd się biorą dzieci. Narodziny człowieka następują po ok. 9 miesiącach, w momencie opuszczenia dróg rodnych kobiety.
@MehowM: dziękuję panie geju
  • Odpowiedz
@Acid_Burn: no ok, takie Twoje prawo. nikt Ci nie broni tego nie rozumieć, jedyne o co walczymy to żebyś nie tępił tych osób, nie zmuszał ich do życia w ukryciu, nie siał nienawiści do nich czy nie odbierał im podstawowych praw, jak np to do formalizacji związku
  • Odpowiedz