Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_przerebel: na pewno powinien być merytoryczny i nie mylić gatunków ryb, bo jak oglądam jednego z czołowych wędkarskich twórców który nie odróżnia płoci od wzdręgi i bolenia od klenia to mnie skręca w środku. Osobowość też musi być bo nie może zanudzać. Fajnie też jeśli kanał jest zróżnicowany pod względem gatunków ryb, jakieś fajne łowiska. Osobiście też oglądam pleciona(sporo reklam towaru ale to w końcu kanał sklepu wędkarskiego), Sebastiana Kowalczyka,Piotr boufał,
@smutny_przerebel i co już wszystko jasne? Każdy lubi co innego
Też chce założyć kanał i chociaż spróbować, tylko ile razy wezmę GoPro to dranie nie biorą xD
Ustawienie nagrywania itp to wszystko zabiera sporo czasu i skupiam się na tym zamiast na lowoebiu.
W każdym razie mam dla Ciebie jedna bardzo ważna radę i prośbę. Nie bądź jak Lucio....
@smutny_przerebel: Zawsze liczą sie wyniki, mozesz miec super charyzmę, ale jak nic nie łowisz to oglądalność marna. Do tego dochodzi fajne przekazywanie wiedzy tak jak to robi np. Pan Staszek od Lucia Łowcy. Sam Lucio obrzydl mi juz wystarczajaco, ale Staszek zawsze cos lowi i zawsze ma cos ciekawego do powiedzenia. Ciezko znalezc zloty srodek w tym, natomiast mysle, że wyniki nad wodą są najwazniejsze. Pozniej do tego dochodzi charyzma i
@smutny_przerebel: Tak dodam tylko od siebie...
Oglądałem wędkarstwo francuskiego od paru lat i genialnie się ich oglądało bo mieli luz i łowili + dużo jaj robili.
FWA Może kiedyś było ciekawe pod względem wędkowania ale dziś to tylko gadanie + rzucenie 3 razy i zareklamowanie jakiegoś sprzętu... nadmiernie się emocjonuje i gada co jest sztuczne ale ma coś w sobie co ludzie lubią i dlatego go oglądają - nie musiałby w