Wpis z mikrobloga

@m4kb0l: Niestety tego nikt nie wie. Teoretycznie premiera sklepowa 3070 jest jutro, ale można z dużym prawdopodobieństwem założyć że karty zejdą w dwie sekundy po otwarciu sprzedaży. 3080 miał premierę miesiąc temu a kart nadal nie ma. Na 3070 popyt będzie jeszcze większy. Raczej nie ma szans na otrzymania karty przed świętami a realnie to obstawiałbym marzec.
  • Odpowiedz
@electroN: w sumie to i tak nie planowałem kupować wcześniej niż po świetach więc dla mnie ok. Z drugiej strony jak znam życie to po kilku miesiącach od premiery będzie - "poczekaj bo za chwilę premiera nowych" :D.
  • Odpowiedz
@m4kb0l: Nie wiadomo też czy i jak Nvidia odpowie na dzisiejszą premierę czerwonych. Może będą wersje Ti/20GB albo cięcie cen? Teraz nie jest dobry czas na składanie kompa. Myślę że najwcześniej w styczniu/lutym może coś się ustabilizuje.
  • Odpowiedz
Z drugiej strony jak znam życie to po kilku miesiącach od premiery będzie - "poczekaj bo za chwilę premiera nowych" :D.


@m4kb0l: raczej niekoniecznie, śmiem twierdzić, że duży przeskok zawdzięczamy premierze konsol nowej generacji, przykładowo przeskok z serii 10xx na 20xx wcale nie był spektakularny, takiego skoku wydajnościowego jak zapowiadany na teraz nie było od kilkunastu lat. BTW po dzisiejszej premierze wszystko wskazuje na to, że AMD też ładnie d--------i
  • Odpowiedz