Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: Może faktycznie tak było, chociaż nie do końca wierzę jakimś filmikom, bo zawsze pokazują tylko to co skrajne i ciekawe. Ja będąc na proteście widziałem machające policjantki i tłum skandujący właśnie to co wyżej napisałem. Na takich protestach zawsze znajdą się skrajne grupy. Na marszach niepodległości, na paradach równości czy teraz na tych protestach. To jednak nie znaczy, że cały tłum idzie #!$%@?ć się z policją i ich wyzywać. No
No i chyba nie powiesz mi, że 30 chłopa idących jak na konfrontację, nie stwarza zagrożenia?


@Turambetto: ty chyba nigdy nie widziałeś chłopów idących na konfrontację, skoro twierdzisz, że to co było dzisiaj to było wyjście na konfrontację xD powolny marsz, ręce w dole, bez żadnych krzyków. Szczególnie że sami ci kibice krzyczeli że nie będą nikogo bić. Żyj w swoim alternatywnym świecie i twierdź, że to "stwarzało zagrożenie" xD 10
@Adams_GA: A czym jest wchodzenie w środek marszu, jeśli nie konfrontacją? Może nie znam jakiejś ustawkowej terminologii, która określa konfrontacją już samą bójkę, wybacz.
Oh, musisz żyć w jakimś alternatywnym świecie, jeśli myślisz, że zablokowanie Kapo było zagrożeniem.
Też tak mogę i co? Jeśli chcesz się tylko pośmiać z protestujących to powiedz, nie będę się silił na jakąś normalną dyskusję. Swoją drogą, na filmiku w poście poniżej, masz bodajże tę samą
jeśli myślisz, że zablokowanie Kapo było zagrożeniem.


@Turambetto: nie no jasne, blokowanie jednej z głównych arterii miasta, łączącej 4 jego strony, przez co np. karetki czy inne służby porządkowe do prawdziwych realnych zagrożeń musiały objeżdżać wszystko dookoła. Nie, to wcale nie jest zagrożenie. Do tego blokowanie ruchu, przez co ludzie musieli niekiedy łamać przepisy, zawracać w niedozwolonych miejscach, wycofywać się itd. przez co mogło dochodzić do kolizji, stłuczek itd.

Co do
@Adams_GA:

nie no jasne, blokowanie jednej z głównych arterii miasta, łączącej 4 jego strony, przez co np. karetki czy inne służby porządkowe do prawdziwych realnych zagrożeń musiały objeżdżać wszystko dookoła. Nie, to wcale nie jest zagrożenie. Do tego blokowanie ruchu, przez co ludzie musieli niekiedy łamać przepisy, zawracać w niedozwolonych miejscach, wycofywać się itd. przez co mogło dochodzić do kolizji, stłuczek itd.


Nie wiem jak dziś, dotychczas karetki były przepuszczane bez
@StoSloty1488: Przecież to są jakieś #!$%@? szczypiory i szczyle. Naoglądali się #!$%@? "bad boya" i im #!$%@? mozgi #!$%@?ł. Cwaniaczą #!$%@? do kobiet i starszych. To, że jakieś skrajne grupki #!$%@?ą maniane i chcą sprowokować opinie publiczną, to nie znaczy, że każdy protestant to jakaś tam "antifa". Trzeba się zmobilizować i mimo wirusa iść na ten protest i wspomóc sprawę. Nie można pozwolić, by grupa pajaców próbowała przestraszyć protestujących. Mimo, że