Wpis z mikrobloga

Obejrzałem Wiadomości. Był tam materiał o zatrzymaniu Kucharskiego. Oczywiście nie chodziło tam wcale o spór Lewandowskiego z jego byłym menedżerem. Chodziło o to, że Kucharski był w PO. Jakie podano źródło, oczywiście portal weszło.com. Czy spodziewałem się kiedyś, że weszło będzie cytowane w głównym wydaniu Wiadomości? Nie, nie spodziewałem się. Konflikt Stanowskiego z Kucharskim ciągnie się już jakiś czas, powiedzcie mi, dlaczego akurat dzisiaj taki materiał? Dlaczego akurat powołują się na tekst Stanowskiego? Zawsze daleki byłem od teorii spiskowych, ale to że Stanowski zarzuca innym podgrzewanie atmosfery, po to by zdobyć zasięgi jest nieśmiesznym żartem. Jeżeli miałbym wskazać gościa, który jest mistrzem w podgrzewaniu atmosfery tylko po to żeby zdobyć zasięgi jest nim Pan Stanowski.
#kanalsportowy #weszlo #stanowski
  • 4
@ylacTendoman554: Stanoski se raz zrobi mondrze, se raz zrobi głupio, ale raczej nie podejrzewałbym go o umyślne wypychanie rzeczy do wiadomości itp. Każdy czasem chce, żeby ktoś inny na coś zwrócił uwagę, ale robiąc tyle rzeczy na forum publicznym nie wykalkulujesz co dokładnie się stanie