Wpis z mikrobloga

Wiedziałem że to nie wyjdzie zbyt prędko xDDD

Ta gra jeżeli wyjdzie jakimś cudem w tym roku to zostanie największym rozczarowaniem roku w branży gier, nie dość że wycofali się z wielu mechanik to po filmikach prezentujących grę widać że ani system strzelania ani jazdy nie jest dopracowany i kompletnie na nikim nie zrobi to wrażenia a pomyślcie tylko ile ta gra będzie miała bugów i błędów na premierę. Oglądałem te filmiki w których twórcy opowiadają o gangach i samochodach, aż przypomniało mi się GTA SA xD

Ta gra nie oferuje kompletnie nic nowego ani nic co mogłoby zrobić mega wrażenie, jest po prostu przereklamowana tak jak i całe CDP któremu udało się zrobić jedną dobrą grę - która na premierę była ledwo grywalna xD

#cyberpunk2077 #cdprojektred #cdp #gry #takaprawda #wiedzmin
Lesrley - Wiedziałem że to nie wyjdzie zbyt prędko xDDD

Ta gra jeżeli wyjdzie jaki...

źródło: comment_1603829373xIuUwWGDE4jJmKLSQxGctR.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@AsymmetricGentleman: A jak mają nie mieć, nie mają doświadczenia w tworzeniu takich gier to jeszcze tworzą je na lipnym silniku. Zamiast iść za ciosem i zrobić kolejnego Wiedźmina, którego byłoby pięć razy łatwiej stworzyć to musieli zrobić MEGA ULTRA SUPER GRĘ bo by się zesrali, chyba nigdy nie było aż tak przereklamowanej gry...może poza Driver 3D który miał zniszczyć GTA a okazało się że twórcy zamiast pokazać filmiki z gier to
  • Odpowiedz