Wpis z mikrobloga

@Kosmox30: wiadomka, bo jeśli ktoś jest liberałem gospodarczym to znaczy że musi nigdy, nigdy ale to przenigdy nie wypowiadać się na tematy światopoglądowe

Absolutny stan postępaków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@prontomordo: to tak nie działa. Dobrobyt łagodzi obyczaje. Jak ludziom się lepiej żyje to mniej się ciskają o sprawy światopoglądowe. I odwrotnie, jak ludzie nie mają co gara włożyć, muszą #!$%@?ć na dwa etaty żeby mieć na czynsz za pokój itd. to się radykalizują ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kksu: Ale on nie liberałem gospodarczym tylko populistą.
Sam wie że jego budżet totalnie się nie spina i obiecuje gruszki na wierzbie.
Nie ma tak że mentzen wymyślił system który w każdym aspekcie ma niskie podatki i świetnie funkcjonuje. Nie ma takiego systemu w żadnym kraju. Sam jestem za np. vat'em 16% ale jak ludzie mówią że wywalą połowę podatków i wszystko dalej będzie funkcjonować to jest to kłamstwo.
A mentzen
  • Odpowiedz
@MrNobody567: Przecież to normalne.... obniża się podatki i jednocześnie robi cięcia w budżecie...... każda osoba pracująca, nie mająca długów potrafi takie działanie zrobić i żyć tak

Wpływy - Wydatki = 0 lub zysk

Niestety od 89r jak i przed żyjemy w kraju gdzie jest strata..... nikt z tym nic nie robi...

A myślisz dlaczego konfederacja nie mówi ze będą robić cięcia budżetu? I Ci co są na garnuszku „państwowym” co potrafią
  • Odpowiedz
@kksu: misiu pysiu nawet bym się z tobą zgodził gdyby nie to ze wczoraj stanął ramie w ramie z żołnierzami Marii (#!$%@? XD) i kibolami przed kościołem. Wielokrotnie mówił o tym ze #!$%@? światopogląd liczy się gospodarka po czym sam #!$%@? takie fikołki. Sam jestem za kapitalizmem i do nie dawna byłem za Mentzenem ale tego już za dużo, dopóki się nie zniszczy przywilejów dla wybranych grup, dopóki nie rozłączy się
  • Odpowiedz