Wpis z mikrobloga

@Vigorowicz: No tez zalezy jak na Ciebie kwas dziala, ja zawsze zarzucalem rano. Podczas kwasa tez nie moge usiedziec wiec film/gra nie dla mnie xD Wole sie socjalizowac bo wtedy sie staje dynamicznym oskarkiem
  • Odpowiedz
@Vigorowicz: ogólnie spoko, fajna idea głoszenia mądrych rzeczy, ale pamiętaj, że jak będziesz głosił mądre rzeczy w nieodpowiednich miejscach, to będzie głupie. W sensie, że wiesz, pisanie w obsranym toitoi'u na plastikowej scianie umazanej gównem wierszy o miłości to raczej nie spowoduje zbyt dobrego odbioru społecznego. Nie będzie ludzi, którzy będą wybierali obsrane toitoie zamiast własnych ubikacji w mieszkaniach, w celu czytania wierszy o miłości podczas srania, to bardzo ważne.
  • Odpowiedz
@Hissis: chodzilo mi o ten fragment, ze jestes p----------y. Ale tutaj rozkmina fajna, podoba mi się. Mowi sie rzucac perły przed swinie, nie ma w tym nic zlego bo bekon i tak jest smaczny. Taka inna metafora, nie wiem co znaczy.
  • Odpowiedz
@Vigorowicz: no k---a, rozmawiam normalnie, to i tak mnie wyzwie, że ja p----------y jestem...
Szacunku mordo do ludzi więcej, bo daleko nie zajedziesz w ten sposób, nie znasz mnie wiec nie oceniaj.
Że p----------y, ta... a chce sam w wieprze jakimiś perłami typ rzucać, bo to dobre jest...
Co Wy macie w głowach, że nie potraficie normalnie rozmawiać, tylko zaraz obrazić, wyzwać, zeszmacić drugiego człowieka.... niepojęte...
  • Odpowiedz