Wpis z mikrobloga

Chcę się trochę pobawić w majsterkowanie i zastanawiam się czy za 120 zł warto kupować tą wiertarkoszlifierkę od Parkside'a z Lidla?
https://www.lidl-sklep.pl/PARKSIDE-Wiertarkoszlifierka-precyzyjna-160-W-PFBS-160-B2/p100289709

Czy nie jest ona awaryjna, i czy ma dość mocy by zeszlifować rdzę i łuszczącą się farbę? I czy nada się ona do innych drobnych prac?

#majsterkowanie #lidl
Chrystus - Chcę się trochę pobawić w majsterkowanie i zastanawiam się czy za 120 zł w...

źródło: comment_16037368729Nti3AUJoJkpSQh6FSzzqq.jpg

Pobierz
  • 26
@zagu: Za 100zł jest akumulatorowa, ale słabsza. Nie powiem, mobilność bardzo by mi się spodobała, ale za to jest brak w zestawie wału giętkiego. No i ta moc. Nie wiem, czy ona byłaby wystarczająca.
@Chrystus: ... tak, ale masz sprzęt #!$%@?&a !! ... Dremelek to podstawowe urządzenie w moim warsztaciku od chyba ponad 20 lat, i tyle co ja go katowałem to zmiłuj się jezu! Pył, gips, cement, opiłki, wióry, piach... był wszędzie, mielił już wszystko... Wymieniasz tylko szczotki, bity i jedziesz dalej ¯\_(ツ)_/¯
@Chrystus: mam ją(3 lata a może dłużej) i chyba 99 dałem - wierciłem nią w płytkach pcb, skrobałem plastik przy gniazdkach sieciowych, jakieś plastikowe puszki poprawiałem, czyściłem rdzę ze starych metalowych elementów itd - moim zdaniem jak za tą kasę daje radę. Wiadomo z tą 100 letnią rdzą potrzeba było trochę czasu i zapału ale jak najbardziej opanowała temat. Podsumowując - polecam ale nie nastawiaj się na super jakość pokroju dremla.