Wpis z mikrobloga

@krab_wieprzowy: a nie możecie jakoś inaczej protestować? kierowcy czemu są winni? wszystkim puszczają nerwy, a tak tylko kierujecie swoją i innych frustrację na siebie nawzajem - nie o to powinno chodzić
  • Odpowiedz
@CynicznyXD: stałam na pasach i ten koleś nie wiedzieć czemu zatrzymał się na światłach. Ludzie z tyłu zaczęli krzyczeć żeby go zatrzymać, więc wybiegłam mu przed maskę i przez chwilę udało mi się go zatrzymać, ale mnie wyminął i uciekł
  • Odpowiedz
@antkowa: oczywiście, że nie ale chyba nie muszę tłumaczyć, że akcja powoduje reakcję? Skierować gniew w odpowiednim kierunku polecam. I żeby nie było, też jestem oburzony tym, co się wyprawia na Nowogrodzkiej ale nie pójdę zablokować z tego powodu autostrady i #!$%@? niewinnych niczemu ludzi
  • Odpowiedz
eby nie było, też jestem oburzony tym, co się wyprawia na Nowogrodzkiej ale nie pójdę zablokować z tego powodu autostrady i #!$%@? niewinnych niczemu ludzi


@pomocifaq: no to tak samo kierowca może być #!$%@?, ale nie powinien kogoś rozjechać, no #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@pomocifaq: czaję że dla was najlepiej gdybyśmy protestowali po cichu i we własnych domach, tak żeby nikogo z was nie denerwować, ale ogarnijcie, że tak nie będzie. Nie będziemy pochylać głowy w dół kiedy państwo postanowiło legalizować torturowanie kobiet.
  • Odpowiedz
@antkowa: Dalej róbcie takie krzywe akcje to się doigracie. Normalnym ludziom już też nerwy puszczają. Chcecie protestować, to protestujcie, ale nie utrudniajcie innym życia. Już i tak jest wystarczająco ciężko.
Jak mnie blokować będą, to się nie będę szczypał, tylko "psikał gazem po oczach."
  • Odpowiedz