Wpis z mikrobloga

@SwidraVytra: Protestujące kobiety xD Jakoś ja, w przeciwieństwie do ciebie nie widziałem tam kobiet, tylko rozwydrzone #!$%@? wie co xD
Ja jestem agresywny ? No Twoje posty, to istna oaza spokoju xD
Wiesz gościu, jak to w większych miastach, że żeby pojechać objazdem, to trzeba wbić się na obwodnicę i że jak są drogi poblokowane, to chcesz czy nie, to stoisz baranie w korku ? Ale po co ja będę to
@Gawith_Apricot: Jak hajto w babę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SwidraVytra:

Żebyś #!$%@?ł i jechał se objazdem. #!$%@? ci do tego, kto o co protestuje. Możesz se jechać 20 km objazdem jak cie dupa piecze.

Powiedz, gdzie mieszkasz ziomeczku, to zorganizujemy ci jakiś fajny protest, żebyś "#!$%@?ł i jechał se nawet i 20km objazdem_". Ciekawe po ilu dniach ciągłego nadkładania drogi zrobisz coś więcej niż prucie ryja
to niezłe "kilka metrów" xd. Ale oczywiście nie pochwalam takiego zachowania i tak

@CynicznyXD: No tą chyba dziewczynę w krótkich włosach i w "szarej" kurtce przeciągnął kawałek na masce i lusterku, po czym upadła na plecy, może walnęła głową o asfalt, a może nie.
Jak ktoś nie potrafi trzymać emocji za kółkiem to powinien co najwyżej prowadzić wózek sklepowy, a nie samochód.
@SwidraVytra: już się tak nie wij jak piskorz, bo jeszcze przed sekundą jeździłeś zbiorkomem. Poza tym nikt na co dzień nie planuje podróży z/do pracy jakby to był wyjazd za miasto z nawigacją, same protesty też nie są oznaczone gdzie będą blokować drogi.

@slepowzroczny:

TO JAK NAM WOLNO PROTESTOWAĆ

Nie no najlepiej to jeszcze zablokuj węzeł A1/A2 w Strykowie, DTŚ, A4 Krk/Kato i większe lotniska, bo protestujesz i masz święte
@tellet: No to jak nie planujesz to se cierp, a nie zwalasz swoją niedołężność na organizatorów protestów, którzy organizują je w sposób legalny, a sprawa jest ważna.

Po za tym komunikacja miejska zazwyczaj ma wtedy objazdy w cywilizowanych obszarach naszego pięknego kraju, a kolej czy metro ma na takie protesty raczej #!$%@?.
@SwidraVytra: Czyli tak - wszyscy robią objazdy, a te protestujące głupole blokujące drogi kilku osobom, które muszą tamtędy przejechać, stoją sobie w polu?
Ponadto ci wszyscy, którzy tamtędy jadą, są winni temu, że #!$%@? rząd wpadł na pomysł zmiany prawa, co nie? Ach ci durni kierowcy, znów to ich wina!
@slepowzroczny: I bardzo dobrze, bo trzeba protestować, tylko zapraszam na nowogrodzką albo wiejską 4/6/8. To, że postoisz pod budynkiem INGu
@tellet: Ale wiesz, że protesty na ulicach były przed wynalezieniem samochodu. To, że paru producentów wyrzuciło życie publiczne z ulic, nie oznacza, że ono znikło. Ulica jest przestrzenią publiczną i takie pełni funkcję. Nie jest ona tylko dla kierowców. Protesty nikt nie będzie robił na chodnikach, które nie mają 2 metrów i które są zastawiane samochodami.
Żądasz niemożliwego, a jak by był protest, który byś poparł i który tez by blokował
W Krk widziałem podobna sytuację tylko że obyło się bez potrącenia. Ktoś #!$%@? najpewniej staniem w korku wyminal ciężarówkę i nie zważając na ludzi na pasach #!$%@?ł gaz do dechy prawie wjeżdżając w dwójkę zwykłych przechodniów.
@SwidraVytra: Wniosek jest prosty- odpowiednio duża grupa osób zablokuje ci możliwość jakiegokolwiek ruchu, po prostu gęsto łażąc wokół ciebie, a przy próbie przejścia, jak typowe lewactwo, zaczną wyć że je popchnąłeś. Wot demokracja panie... Mało to jest ulic, placów i skwerów do okupowania? Jeszcze pod obiektami rządowymi przeważnie są większe...

Ja nie zapominam przeszłości - swojej młodości.

@powsinogaszszlaja: Oho, solidaruch widzę - tak żeście walczyli, że sprzedaliście kraj za psi
a nie możecie jakoś inaczej protestować? kierowcy czemu są winni? wszystkim puszczają nerwy, a tak tylko kierujecie swoją i innych frustrację na siebie nawzajem - nie o to powinno chodzić


@pomocifaq: jeden gówniarz na tym filmiku z twittera powiedział czemu są winni, cytując:

kierowca - czemu blokujecie #!$%@?... ja nie jestem w rządzie #!$%@? idioto


jakiś cuck - to im podziękuj (rządowi)


Także widzisz, masz #!$%@? ciężki dzień, wracasz zmęczony z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Gawith_Apricot: No kierowca trochę spanikował jak zaczęli mu bić łapami po aucie co go oczywiście nie usprawiedliwia aczkolwiek oni też nie powinni #!$%@?ć po tym samochodzie możliwe że inaczej by się to potoczyło, BTW to ja tam widzę dwie osoby leżące na ulicy. Mam nadzieję że nic się poważnego nie stało i skończy się tylko na kilku siniakach. Uważajcie tam wszyscy na siebie.