Wpis z mikrobloga

@IreuN: pan jako mężczyzna popiera kobiety. Muszę żonie powiedzieć, że dzieci są tylko jej, bo ja jako mężczyzna nie mam nic w tej sprawie do powiedzenia. Teraz bym przeklął ale usuwają wpisy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@IreuN: 'wspiera pan kobiety', kur** jakby to była tylko kwestia kobiet. Słuchać w odpowiedzi skonfundowanie, widać też nie traktuje tego jako strajk kobiet
  • Odpowiedz
@brednyk: Może rozwiniesz? Bo jak mniemam nigdy nie dane było Ci być w związku i nawet się nie zastanawiałeś, że gdy Twoja partnerka zajdzie w ciąże i dziecko będzie chore to również będziesz musiał je wychować ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brednyk: Rozumiem że zauważasz tylko jak mężczyźni pomagają kobietom i zamykasz oczy jak kobiety pomagają mężczyznom? Moim zdaniem można mieć również ambiwalentne uczucia do aborcji i dołączyć się tylko dlatego że ****
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@IreuN: generalnie to popieram sprawę, sam byłem na proteście. Nie mogę tylko zrozumieć przeszkadzania bogu ducha winnym Kowalskim, którzy muszą przez miasto przejechać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: ale jestem zdecydowany. Tak samo jak większość ludzi, którym dokuczono. Czemu to ma służyć? Dlaczego chcecie mnie wkurzać, skoro jestem z wami?
Jestem gdzieś umówiony i spóźniam się, ponieważ przeszkadzacie mnie, zamiast ludziom, którzy zgotowali nam ten los. Co ma wam daje wkurzenie mnie?
  • Odpowiedz