Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aksal89: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Czuję że na Allegro będą chodzić w 2x cenie kioskowej, jak wszystkie KAPy i podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bidzej: najważniejsze że modele tych samochodów nikt jeszcze nigdy nie wypuścił (większości, no Polonez Coupe był w KAP, no i żywicznych nie liczę) ()
@lewymaro: przeciez to juz było XD mam poldeusza borewicza i kupete + duzego fiata i cos tam jeszcze... Chinszczyzna, detale takie sobie, ofc nic sie nie otwiera... to nie ixo/minichamps jednak...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozaqwawa: nie no Syrena furgon, poldas kupe były ale Ogara ani kanciaka kabrio nie było ȍ ̪ ő pamiętam jeszcze Jamnika i 125 4x4 z takich dziwactw jeszcze, no i ofc Syrena Sport ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak dadzą Matiza, Lanosa, Espero (Papały model już istniał, ale tylko w Rumunii chyba do dostania) to będzie gituwa
60 tego ma być, to takie obskurniaki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozaqwawa: no i wiadomo, Altaya gazetowa ale trzeba być dobrej myśli, optymizm colego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Ixo też się nie otwierają :p chyba że w takich za 150zł :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kozaqwawa: ta, jakiś czas temu chciałem zobaczyć ale wywalili wszystko stare :c
Ale no 125 Coupe, 1300 Coupe, Warsa, Syreny 110 i Poldasa Analoga to na pewno nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak Ogar jest to mam nadzieję że będą xD
@lewymaro: Jak patrzę na cenę to, delikatnie mówiąc, zdrowo ich kuźwa popieprzyło, żeby za chiński modelik w skali 1:43 wołać ponad 5 dych, przypominam tylko, że Kultowe Auta PRL kosztowały 26,90 za numer i to w czasach kiedy nie było żadnej konkurencji na rynku, bo wtedy jedyną alternatywą jeśli chodzi o modeliki aut z krajów demokracji ludowej były zabaweczki udające Trabanta i Syrenę oraz samochodziki z Welly i to też w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fajnyprojekt: no cenę dorzucili niezłą, w prenumeracie dobrze że chociaż dychę taniej, 4 dychy już do przełknięcia...
Syrena zdaje się to nowa forma, inaczej poprowadzone szyby, reflektory wyglądają lepiej, może skanowali w 3D te wszystkie auta? I dlatego sobie doliczyli extra xd
@lewymaro: Syrena jest nowa, ale bazuje na starej - myk polega na tym, że w KAP wydano Syreny R20 i Bosto bazujące na modelu 105, a tutaj mamy prototyp furgonu bazującego na 104, jako, że w KAP była syrena 104 osobowa, to sądzę, że na jej bazie zrobili kabinę do tego furgonu, zupełnie nowa jest jedynie paka. No Polonez Coupe wygląda na bardziej proporcjonalnego od KAP-owskiego (w Kultowych Autach PRL Coupe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fajnyprojekt: ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie, pewnie sporo będzie numerów w stylu 125p i tylko roczniki się zmieniają, to i przeklejki to pewnie będą z KAP i Złotej Kolekcji ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale prototypy mam nadzieję że będą wszystkie, Warszawa Ghia, Wars, Syrena 110, Coupe 1300, Analog, takie sprawy, a nie że tylko Ogar tak dla zmyły ( ͡° ͜ʖ