Wpis z mikrobloga

#pieklokobiet #alimenciary #godnosc
grubo lewica odpływa :), gdzie kończy się ta legendarna godność kobiet :), w sądach przy ogłaszaniu alimentów, czy jak walicie się po kątach i płodzicie bękarty na które wg. "niezawisłych" sądów wasi ex. rogacze muszą płacić na nie alimenty dla dobra bombelka.
Brechłem mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dodaję jeszcze raz to samo bo takiego babola grammarnazi zrobiłem, że aż oczy bolały :)
piastun - #pieklokobiet #alimenciary #godnosc
grubo lewica odpływa :), gdzie kończy ...

źródło: comment_1603701932XmXsFS0ONVTxCwZMdk8I9o.jpg

Pobierz
  • 7
grubo lewica odpływa

gdzie kończy się ta legendarna godność kobiet :)

jak walicie się po kątach i płodzicie bękarty


@piastun: ( ͡° ͜ʖ ͡°) sama prawda, w dodatku tagowanie #pieklokobiet ma tu zastosowanie, jesteś bardzo smutnym człowiekiem
@red7000: :) raczej wesołym. Tylu idiotów dzięki takim zrywom można poznać, że człowiek się aż za głowę łapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nadal nie odpowiedizałeś, gdzie nie napisalem nie prawdę?
Przecież lewica to 1000x większe łajno niż KK. Do tego o jakiej godności kobiet do mnie piszesz?
Gydyb kobiety miały godność to by poniosły już 30 lat temu larum, że nie chcą byćtraktowane jak osoby opóźnione w
@piastun: Ale wiesz, że mamy XXI wiek a odbierane są prawa człowieka, czy nie? Czego nie rozumiesz? Chciałbyś, by Twoja partnerka nosiła w brzuchu przez 9 miesięcy martwe dziecko, a póżniej je urodziła? Życia cud. Ocknij się.