Wpis z mikrobloga

Tura 6 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 5

Gwiezdna Flota : 75 pkt (50)
Kosmici: 55 pkt (25)

1.Gabinet Admirała - GF Podbita
2.Kantyna Laser - GF Kontrolowana
3.Huczsrajajami - K Kontrolowana
4.Redło w Dupie - GF Kontrolowana
5.Planeta wojny - K Kontrolowana

Dołączenie do gry jest możliwe z zachowaniem balansu, czyli tylko gdy mam parzystą liczbę chętnych, żeby ich sprawiedliwie rozdzielić. Zgłaszać się można do mnie na PW lub pod postem.
Gracze @balbezaur @grzegdaw byli w tej turze nieaktywni, jeżeli w kolejnej się to powtórzy, postacie zostaną usunięte lub uspołecznione.

*

Gabinet Admirała Gwiezdznej floty. Misja: odbić gabinet.
-Mateo co to jest?
-Czekaj przybliżę. O #!$%@?! To motokomando!
-Raczej homokomando! Sruu seryjką po oponach.
Atak poszedł wyśmienicie, głównie dzięki temu, że #!$%@? Porożanin zawsze jak jest pod ostrzałem zaczyna się denerwować i nie patrzy na droge. Nawet fakt, że Gąska się rozjuszył i chciał Białasiowi jebnąć z laserka, tak, że ten by się zesrał, nie pomógł.
-Mateo, szacunek. - powiedział Dostawca Galak Piccy - To była najgroźniejsza jednostka Kurvinoxów. Wiem coś o tym. Sam byłem kiedyś motokomandorem.

*

Walka o Planetę wojny była równie zacięta. Kosmitów rozsierdził fakt, że Gwiezdna Flota ostrzelała nowiuśką ścianę. Co prawda zrobiona #!$%@?, krzywo i z dołami, ale kto robi dobrze? Po ciężkich walkach na placu boju zostali Domingo i Kromdziorek. Obojgu skończyły się naboje
-Domingo, nie rób niczego czego będziesz żałował - usłyszał od rannego towarzysza
-Ja już żałuję…- westchnął Domingo do siebie - Ja ci coś powiem, panie Kromdziorek. Może i jesteś bogaty. I niech będzie, że przystojny. I masz fajnych kolegów w blokowisku. Ale nie masz tego, co ja.
-Czyli czego?
-NIENAWIDZĘ CIĘ!
Domingo starł się z Kromdziorkiem w walce wręcz. Jednak ten drugi chyba coś trenował, albo po prostu Domingo był zbyt pijany. Leżąc obity, zanim zwinęła go galaktyczna straż miejska, usłyszał tylko tłumaczenia Kromdziorka:
-Panie władzo, niech pan jeszcze dopisze, że połamał krzesło w sali tronowej Sułtana Kosmitów, a jak go wyprowadzałem, to się chyba zeszczał…

*

Link do szczegółowego opisu walk wygenerowany przez skrypt - kolejny arkusz, kolejna tura

*

Link do karty postaci

Link do formularza ruchu

Link do discorda graczy - zapraszam do shitpostu oraz do konsultowania taktyki (xD #!$%@?) ze swoim zespołem.

Czas na podjęcie decyzji do wtorku 27.10.2020 23:59.

Podtrzymujemy zasadę, że gdy już będą wszystkie deklaracje, to nie czekam do końca terminu, tylko jedziemy z tematem. (O ile oczywiście dam radę xd)
Pobierz Akumulat - Tura 6 #kapitanbombathegame

Stan na koniec tury 5

Gwiezdna Flota : 7...
źródło: comment_1603692969zN7v4BMWM7DVYWWMNd0Uo8.jpg
  • 4
Gwach'Qar

- Gwach'Qar ja nie wiem czy to taki dobry pomysł.

- Zaufaj mi Domingo. Mama zawsze mówiła "w życiu trzeba być przebojowym, nie poddawać się. Jeśli nie chcą Cię wpuścić drzwiami, wpadasz oknem!" A teraz podpalaj lont.

- No dobrze. Już. Swoją drogą podziwiam Twoją odwagę. Wystrzelić się z armaty celując w okno Pałacu Sułtana Kosmitów...

- Spokojnie, na takie okazje mam przygotowany kask.

- No tak, ale nie wiem czy
Pobierz Jadugar - Gwach'Qar

- Gwach'Qar ja nie wiem czy to taki dobry pomysł.

- Zaufaj ...
źródło: comment_16037010849k7FYRWcRYHK1Cg5qySeEz.jpg
Planeta Redło w Dupie
Misja: Pułapka na wroga

Mokebe i Sebek kończyli właśnie szykować najnowszy model pułapki grawitacyjnej.

M: Ale zajebiście przykryyteee, nie idzie wykryć że to pułapka

S:Mmmh, I to niby normalne że na środku łąki jest nagle kółko z patyków? Od razu widać że ktoś tutaj majstrował.
#!$%@? narobiłem się tą łopatą jak w spodnie. Przecież nic tu nie wpadnie

M: Aaa tam Sebek, znasz się na taktyce wojennej jak