Wpis z mikrobloga

W sumie śmieszne, że prawicowe piwniczaki, które w poniedziałek przesiadują na wykopie o 4 nad ranem wspólnymi siłami nazbierały te kilkadziesiąt plusów we wpisach antyprotestowych i znowu wałkujących ten mit, że są to protesty Julek z Twittera (widocznie sami nie widzieli żadnego takiego protestu na żywo). Ale normalni ludzie wrócą później z pracy, część pójdzie na protesty i wykop znowu będzie proprotestowy, co lepsze wpisy będą mieć po kilka tysięcy plusów w kilka godzin i to jest piękne xD

#protest #aborcja #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekaztwitterowychjulek
  • 17
@JohnRamboo Jak ktoś się szykował o 4 rano do pracy to składam przeprosiny prosto w jego ręce. Mimo wszystko nie ma się co oszukiwać, widać dobrze, że wykop jest bardzo za protestami, gdy nadchodzi wieczorowa pora, gdy ludzie wracają z pracy i na wykopie jest najwięcej aktywnych użytkowników.
@Trybun_Plebejski: kazdy ma prawo do swego zdania, osobiscie nie jestem fanem decyzji podjetej przez wladze ale z drugiej strony gardze czescia srodowisk ktore biora udzial w protescie. Ci ktorzy najglosniej teraz krzycza sa tymi samymi ktorzy pluli tylko po to zeby pluc. Jak ktos taki moze byc wiarygodny i skad wiadomo ze maja teraz racje a nie poprostu pluja jak maja to w zwyczaju? Jeszcze do nie dawna bosak byl zly
Pobierz
źródło: comment_1603700479gGNDlxGz0aFz2sNYtiTCZ7.jpg
@JohnRamboo Jak najbardziej każdy ma prawo do własnego zdania, za nic w świecie nie chciałbym zakazywać komukolwiek pełnej wolności słowa. Dlatego też mam prawo do wyrażania swojego zdania na temat zdania innych.
@FiodorDostojewski W obronie Julek xD Dobrze pisali, że nie macie innych sensownych argumentów tylko w kółko powtarzacie o tych Julkach i cuckach do znudzenia. Wyjdź z piwnicy i sam zobacz jacy ludzie biorą udział w większości protestów, gwarantuję ci, że Julki to nie jedyna grupa społeczna. Jak w ogóle nastoletnie licealistki mogłyby zapełnić centra wszystkich większych miast tysięcznymi tłumami xD

Ja z resztą zawsze byłem w miarę pozytywnie nastawiony do przegrywów, zawsze
@Trybun_Plebejski: >Ja z resztą zawsze byłem w miarę pozytywnie nastawiony do przegrywów, zawsze powtarzam, że nie powinni bawić się w prawicę i konserwatyzm, bo te poglądy kompletnie do nich nie pasują. Umiarkowany liberalizm światopoglądowy byłby dla nich w sam raz. Dlatego ultra konserwowe piwniczaki są głupie.

gdybyś był pozytywnie nastawiony to popierałbyś nasze żądania bo lewactwo które uwielbiasz dąży do eksterminacji mężczyzn a w szczególności inceli
@FiodorDostojewski Przestań z tymi incelowymi teoriami spiskowymi, bo to jest bańka informacyjna. Sam wiem dobrze jak przegrywom może być ciężko w wielu sytuacjach ale to nie zwalnia was z obiektywnego i logicznego myślenia. Czerp swoją wiedzę też z innych źródeł informacji niż źródła "incels approvoed".

Nie wiem jakich rzeczy się naoglądałeś o amerykańskiej skrajnej lewicy ale gwarantuję ci, że nie znam tu w Polsce nikogo kto by chciał eksterminować mężczyzn. Ja chcę