Wpis z mikrobloga

dobry wieczór zmieniłem koszulkę, będę zbierał na wspaniałe życie, nawet napisała wspanianiała Asia że ja od ciebie żadnych pieniędzy nie chcę że ma swoje pieniądze, ja zarabiam na życie, jestem zadowolony że tak mnie potraktowałaś, jesteś sympatyczną osobą kulturalną elegancką, ja też nie liczę na seks możemy się ogółem mnie też będziesz masowała krem płyn będziesz się błyszczała, zbieram na lepsze życie, zarabiasz duże pieniądze bo masz pracownice, (gada o podatkach), zaraza panuje w Polsce, terapeutka będzie powiem co i jak, za mycie samochodu Krzyśka będę musiał 200zł zapłacić karę, Krzysiek lada dzień może zawitać do domu i będzie zadowolony co tu zobaczy, dobrej nocy ci życzę spragniona jesteś męskiej osoby, jesteś kobietą dojrzałą na wszystko przyjdzie czas, widziałem jak wyglądasz byliśmy sam na sam nie było takiego czegoś żebym atakował startował, widziałem kobiety nago pamiętam jak to się robi, powiedziałaś że nie jesteś łatwą zdobyczą do łóżka, zgodziłaś się być moją dziewczyną muszę dbać o siebie, zmarszczki mi pousuwasz, ponad 800 smsów mam z tobą, sama powiedziałaś jak z tobą rozmawiam piszę to ciepła jesteś, Mexicano robi lajta serdecznie go pozdrawiam, jak się coś mówi to trzeba pomyśleć powiedzieć i odpowiedzieć na to, byłem u Łosia kawałek drogi 50km prawie, z Asią pewne warianty są już ustalone, zadowolony jestem że będę miał kobietę, więcej czasu będziemy spędzać ze sobą, trzeba coś z moimi zębami zrobić powstawiać albo nowe bo jak się rozmawia to niepłynnie inaczej wyrazy, (je cukierka) za twoje zdrowie żebyś była słodka, poczęstuję twoje koleżanki jak przyjedziecie, ludzie nie muszą wiedzieć szykuje się związek wszystko się ogłosi, jak pierścionek kupię zaręczynowy to też nagram, raz się widzieliśmy do niczego nie doszło była zadowolona, widzowie źle nas potraktowali, osoba wysłała firanki ale nie ma czasu, sama wiesz co przeżywam serce mi gorąco bije w twoją stronę, gorące buziaki gdzie sobie zażyczysz
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - dobry wieczór zmieniłem koszulkę, będę zbierał na wspaniałe życie, nawet na...
źródło: comment_1603647882WzwFlTALHoMbCj781X39xM.jpg
  • 14