Wpis z mikrobloga

@Vezz: jaki ty jesteś prymitywny i po prostu tępy XD i co, drużyna z lower bracketa byłaby -1 mapę w finale? A nawet gdyby to dlaczego ci co ciagle wygrywali mają mieć jedną szansę, gdy kolejni którzy dostali w dupę zostają w grze? I te 14 dni jest po to żeby drużyny mogły się przygotować, jeśli byłyby lower bracket to po jego końcu znowu byłoby 14 dni przerwy. Ale z kim
jaki ty jesteś prymitywny i po prostu tępy XD i co, drużyna z lower bracketa byłaby -1 mapę w finale?


@Dorianek: ??????????? XDDDDDDDDDDDDDDDDD

A nawet gdyby to dlaczego ci co ciagle wygrywali mają mieć jedną szansę, gdy kolejni którzy dostali w dupę zostają w grze?


@Dorianek: No nie wiem, np jak wygrywasz cwiercfinal to trafiasz do polfinalu i nie musisz grac 3 dodatkowych rund w loser brackecie? Ale co ja
@Vezz: to samo mogę powiedzieć o tobie, jedyne co pewnie ważnego grałeś to promo w silverze a kreujesz z siebie alfę i omegę esportu i sportu w ogóle
@Vezz: zwal sobie to ci przejdzie, przy okazji wymyśl 20 kolejnych scenariuszy w których g2 nie zesrałoby się w majtki. Chociaż pewnie tylko to by ci wystarczyło
@Dorianek:
Vezz ma 100% racji. Losers bracket po pierwsze rozwiązałby problem lpl vs lpl oraz lck vs lck mam tu na myśli, że na tych wordsach nie było szansy, aby dwie drużyny z lck były w finale jeżeli byłby loser bracket to nawet pomimo takiego losowanie jest szansa.
Dodatkowo załóżmy, że sunning wygra worldsy i załóżmy, że JDG było faworytem turnieju, oznacza to tyle, że finał odbył się już w ćwierćfinale