Wpis z mikrobloga

@Demaxian: Już jest za późno na bycie obojętnym, trzeba opowiedzieć się po którejś stronie. Też nie przepadam za KOD, pewnie zostało mi to z czasów gdy byłem kucopisowcem. Ale gdybym nie robił nic, bo jestem obrażony na KOD, to zrobiłbym dokładnie to, czego władza ode mnie oczekuje.
  • Odpowiedz
niezgodny z prawem demontaż trybunału

O boże, o #!$%@?


@Demaxian: No fajnie, teza się zgadza, tzn kod dobrze robił że protestował, ale przecież nawet gdyby PiS nie dotknął trybunału palcem to i tak taki wyrok mógłby zapaść, Rzepliński to też jest konserwa. W dodatku PiS i tak miałby większość więc xd
  • Odpowiedz
@Demaxian: aha, KOD jest fajny dlatego, że PiS jest #!$%@?....to może Stonoga na prezydenta bo on pierwszy mówił, że PiS wszystkich wyrucha. Taka twoja 'logika' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Demaxian: ta rewolucja prowadzona była przez niewłaściwe osoby. Jak ten typek od lewych faktur i niepłacenia alimentów.

Ciężko o człowieka bez skazy, ale jak czemuś przoduje złodziej i oszust to wiadomo, że to się niegatywnie odbije na całej "organizacji"

Ale ogólnie to tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Demaxian: szkoda, że kod nie miał nic przeciwko demontażu trybunału przez Peło parę miesięcy wcześniej. Nagle się obudzili, bo im wybór polaków się nie spodobał.
  • Odpowiedz
ta rewolucja prowadzona była przez niewłaściwe osoby. Jak ten typek od lewych faktur i niepłacenia alimentów.

Ciężko o człowieka bez skazy, ale jak czemuś przoduje złodziej i oszust to wiadomo, że to się niegatywnie odbije na całej "organizacji"

Ale ogólnie to tak


@dzek: zawsze #!$%@? pchają się do pierwszego rzędu. Wałęsa był twarzą Solidarności przypominam :) Nie oznacza to, że cały ruch jest zły.
  • Odpowiedz
@Demaxian: ale jak to. przecież pyta.pl bardzo dokładnie pokazała, że kod to banda krzyczących debili. koza i jaok taka smiesznom beke krencili a wiadomo, ze to obiektywni i zabawni publicyści ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz