Wpis z mikrobloga

@Demaxian: KOD sprzeciwiał się w sprawach nawet w których popierał PIS w 100% jak zakaz polowań poniżej 18 roku życia, bo ktoś im wmówił, że PIS chce to zdjąć- a tak naprawdę to PIS przecież to wprowadził, a lewica i PO były przeciwko. Oni byli tak odklejeni od rzeczywistości, że nie wiedzieli co robią i tak naprawdę pomagali tym PIS. Nawet posłanka PO, która była w zarządzie KOD się ich
  • Odpowiedz
@Demaxian: Skoro KOD miał rację, to dlaczego nie bronią teraz Konfederacji za to, że Ci stanęli na straży konstytucji, domagając się tego, by ustawy były z nią zgodne? Tak na prawdę upolitycznienie TK (choć jest złe), to nie ma tu najmniejszego znaczenia, bo ta ustawa aborcyjna NA PRAWDĘ jest niezgodna z konstytucją.

A czemu jest niezgodna z konstytucją? Podziękujcie Lewicy (konkretnie SLD), która wpisała do konstytucji takie, a nie inne
B.....e - @Demaxian: Skoro KOD miał rację, to dlaczego nie bronią teraz Konfederacji ...

źródło: comment_1603664855xSheql65ESoULrUqrR75Vn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Demaxian: Nie do końca się zgodzę.
Miał rację że skład #!$%@?.
Ale nie miał racji że przez oszustwo.
Przez wyborców, którzy wybrali PiS na dwie kadencje. Przecież to władza wybiera ten skład.
Ilość się zgadza jak brać pod uwagę nieprawidłowo podstawionego sędziego przez PO w ostatnim momencie ich rządów.
  • Odpowiedz
@Demaxian: gdyby skład KOD stał na akceptowalnym poziomie to może ktoś by w ich, skądinąd słuszne, postulaty uwierzył... ale jak się ma alimenciarza Kijowskiego zamiast polityków typu Trzask albo Sikorski to nie ma się co dziwić XD
  • Odpowiedz
@Demaxian: Tak było. Dlatego pomimo tego, że nie przepadam za KOD-iarzami byłem kilkukrotnie na protestach pod sądami. Przynajmniej nie mam sobie teraz nic do zarzucenia.
  • Odpowiedz
@Demaxian: Ja #!$%@? teraz wykopki z jednego scierwa beda sie przerzucac na drugie i beda mowic jakie PO bylo zajebiste.
Nie, KOD wtedy nie mial racji i nic na to nie wskazywalo. Z perspektywy czasu maja racje TERAZ, ale nie wtedy.
  • Odpowiedz