Wpis z mikrobloga

Dobra tak każdy wykopek gada o tej decyzji TK na #konfederacja a teraz znajdź mi ktoś wypowiedź eksperta (konstytucjonalisty) który wykaże że TK błędnie ocenił zgodność z konstytucją?
#protest #bekazpisu

A dwa to nie konfederacja wydała wyrok, to nie konfederacja #!$%@?ła trybunał tylko to Platforma przekroczyła Rubicon, to nie kościół zdecydował o prawie ehh każdy lata i szuka winnych na ślepo a taka prawda że cały naród #!$%@?ł olewając referendum o JOW które zakończyło by partie wodzowskie a tym samym DYKTAT kaczafiego. #polityka
  • 32
@gdzie_ona_mnie_zabrala: Wniosek, który podpisał Dziambor nie dotyczył ZBADANIA sytuacji, czy zgodne z Konstytucją jest wykonywanie aborcji eugenicznej w przypadku PODEJRZENIA a nie STWIERDZENIA wad dziecka w okresie rozwoju płodowego.
Wniosek dotyczył STWIERDZENIA niezgodności z Konstytucją.
O to wnioskowali.
No chyba, że Dziambor nie wie co podpisywał, co też mnie nie zdziwi.
źródło: comment_16036224983Qvp8ehEZXxBvXZ7UOZXyf.jpg
@gdzie_ona_mnie_zabrala: to nie totalitaryzm nie bylo dyskusji spolecznych na ten temat zmienili ustawe i to jest bezpodstawne. Swoja droga kim trzeba byc zeby popierac pis oni doje*ali juz kazdemu
Niedziele niehandlowe
Nakaz noszenia maseczek
Zamykanie lasow
Mandaty za jazde rowerem w pandemii
Z Twoich podatkow kupowali sprzed od handlarzy bronia
Sasin #!$%@? 70 mln
Bany na hodowcow rolnikow
Zamykanie przedsiebiorcow
Zakaz aborcji
Bylo tego wiecej? I co nic z tego Cie
@Imod: No dotknęło mnie, tak było więcej pare rzeczy pominęłaś.
Po co mają zabierać internet? Wystarczy im wierna widownia w TVPis.
Czytaj co wcześniej napisałem pod tym postem nie chce mi się powtarzać, już pisałem że nie chodzi tu o legalność tylko to czy jest jakiś konstytucjonalista w Polsce który stwierdzi zdanie przeciwne do TK i je uargumentuję.
znajdź mi ktoś wypowiedź eksperta (konstytucjonalisty) który wykaże że TK błędnie ocenił zgodność z konstytucją?


@gdzie_ona_mnie_zabrala: A co powiesz na wypowiedź Prof. Andrzeja Zolli, konserwatysty i byłego prezesa trybunału konstytucyjnego?

To, co możemy o nim bez wątpienia powiedzieć, to że zwiększa chaos prawny. Patrząc na to, kto wydał ten wyrok nie powinniśmy mieć wątpliwości, że jest on pozbawiony podstawy konstytucyjnej. Prezes Przyłębska została wybrana przez prezydenta Dudę niezgodnie z Konstytucją. Orzekają
@gdzie_ona_mnie_zabrala do tego czytałem że sędziowie zaczęli się buntować przeciwko przetrzymywaniu spraw i to było kolejnym powodem ruszenia sprawy. Wyrok w sprawie ustawy o odebraniu emerytur dla służb z poprzedniej epoki już któryś raz przekładany https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sedziowie-krytykuja-julie-przylebska-nie-mozemy-dluzej-milcz,nId,2602799 https://www.rmf24.pl/raporty/raport-batalia-o-sady/fakty/news-trybunal-konstytucyjny-jest-gorzej-niz-wyglada-z-zewnatrz,nId,3371733
Zwróć uwagę na daty artykułów