Wpis z mikrobloga

Dobra tak każdy wykopek gada o tej decyzji TK na #konfederacja a teraz znajdź mi ktoś wypowiedź eksperta (konstytucjonalisty) który wykaże że TK błędnie ocenił zgodność z konstytucją?
#protest #bekazpisu

A dwa to nie konfederacja wydała wyrok, to nie konfederacja #!$%@?ła trybunał tylko to Platforma przekroczyła Rubicon, to nie kościół zdecydował o prawie ehh każdy lata i szuka winnych na ślepo a taka prawda że cały naród #!$%@?ł olewając referendum o JOW które zakończyło by partie wodzowskie a tym samym DYKTAT kaczafiego. #polityka
  • 32
  • Odpowiedz
@gdzie_ona_mnie_zabrala: Wniosek, który podpisał Dziambor nie dotyczył ZBADANIA sytuacji, czy zgodne z Konstytucją jest wykonywanie aborcji eugenicznej w przypadku PODEJRZENIA a nie STWIERDZENIA wad dziecka w okresie rozwoju płodowego.
Wniosek dotyczył STWIERDZENIA niezgodności z Konstytucją.
O to wnioskowali.
No chyba, że Dziambor nie wie co podpisywał, co też mnie nie zdziwi.
Tumurochir - @gdzieonamnie_zabrala: Wniosek, który podpisał Dziambor nie dotyczył ZBA...

źródło: comment_16036224983Qvp8ehEZXxBvXZ7UOZXyf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gdzie_ona_mnie_zabrala: to nie totalitaryzm nie bylo dyskusji spolecznych na ten temat zmienili ustawe i to jest bezpodstawne. Swoja droga kim trzeba byc zeby popierac pis oni doje*ali juz kazdemu
Niedziele niehandlowe
Nakaz noszenia maseczek
Zamykanie lasow
Mandaty za jazde rowerem w pandemii
Z Twoich podatkow kupowali sprzed od
  • Odpowiedz
@Imod: No dotknęło mnie, tak było więcej pare rzeczy pominęłaś.
Po co mają zabierać internet? Wystarczy im wierna widownia w TVPis.
Czytaj co wcześniej napisałem pod tym postem nie chce mi się powtarzać, już pisałem że nie chodzi tu o legalność tylko to czy jest jakiś konstytucjonalista w Polsce który stwierdzi zdanie przeciwne do TK i je uargumentuję.
  • Odpowiedz