Wpis z mikrobloga

Widzicie tą śliczną buźke? Hmm? Piękne co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale co nie chciałbyś mieć takiego synka? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeszcze nie widziałem i nie słyszałem by ktoś kto jest w ciąży pragnął takiego dziecka, nigdy. Takich dzieci nikt nie chce, #!$%@? nam do świadomości, że "hurr durr nie usuwaj tego dziecka to nie moralne !!!11".

#!$%@?!!!

Doszliśmy do takiego etapu ludzkości gdzie upośledzone płody nie powinny się rodzić. Na Islandii 99% płodów z trisomią jest usuwane i dobrze! Wady genetyczne powinny być uswane już na procesie prenatalnym. Czy to jest moralne? OCZYWIŚCIE! A czy moralnym jest to że przez takiego potworka rodzina cierpi? Rodzeństwo nienawidzi ich bo rodzice nimi się tylko zajmują, zadłużenie, nałogi to jest rak co niszczy strukture rodziny. A na dodatek reszta społeczeństwa musi na nie łożyć, setki,tysiące,miliony złotych by Jasiu zrobił kupke nie w łóżko a w spodnie. W starożytnej Sparcie upośledzone dzieci były zrzucane w przepaść. Teraz nie trzeba tego robić bo mamy aborcje. Aborcja jest humanitarna i jest to prawo każdego człowieka.

Argument że Hitler też tak chciał uczynić świat by rodzili się tylko zdrowi, ale spytaj sam siebie czy chciałbyś by twoje dziecko urodziło się upośledzone? Pragniesz tego? Jak tak to spoko twoje prawo, ale nie rość sobie prawa do reszty społeczeństwa by płaciło na Ciebie byś sobie potworka mógł hodować! Aborcja legalna zawsze.

#protest #aborcja #koronawirus #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #konfederacja #polska #przegryw
Pobierz s.....a - Widzicie tą śliczną buźke? Hmm? Piękne co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale co nie chcia...
źródło: comment_1603615565NUK6yrg6uAu8BUspEyjooP.jpg
  • 105
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Anien: Usunięcie chorego płodu powinno być dozowolne i powinno być decyzja rodziców. Nikt nie powinien się wtrącać w czyjeś życie, dziecko znajduje się w ciele matki i to ona decyduje. Dzieci które są chore to błędy genetyczne, równie dobrze takie dziecko mogłoby się nie rozwinąć w ciele matki, albo nastąpić poronienie, bo taka jest reakcja organizmu na błędy genetyczne, która nie zawsze funkcjonuje w sposób prawidłowy. Teraz jak kobiety muszą rodzic
@smutnykolega: zabijajmy, ale przestańmy kłamać jak to szanujemy prawa człowieka, zwlaszcza chorego i słabego. Niech każdy człowiek się urodzi i jak nie spodoba się rodzicom, to będą mieli prawo go zabić zrzucając własnoręcznie ze skały.
@tei-nei: Ktoś tu ostatnio napisał żeby nie porównywać starych czasów bo „kiedyś to ludzie srali do dziur a teraz jest inaczej”. Chłop Ci idealnie pokazuje, że Twoje myślenie jest bliźniacze do tego co już było kiedyś na świecie. Słabe jest zasłanianie się, że jak ad hitlerum to już nie będę czytała bo nie. to co - ma przypomnieć Ci inne czasy? Jak właśnie ludzie srali do dziury? No srali i się
@gryh: ja jako matka nie chciałabym chorego dziecka, i co zrobisz? jak mnie przekonasz, żebym je urodziła i cieszyła się nim tak samo jak zdrowym dzieckiem, o którym marzyłam? brak tutaj normalnych argumentów tylko użalanie się nad biednymi pokrzywdzonymi przez los i genetykę płodami, dlatego siłą bez żadnej dyskusji na ten temat zmuszacie kobiety do rodzenia chorych dzieci. "#!$%@? że nie chcą ich rodzić, #!$%@? że im nie pomożemy jak te
@tei-nei

kobiety będą miały w dupie wasze uszczęśliwianie na siłę

A ja nie życzę sobie np. konwencji stambulskiej, ustawy, która wyrzuca właściciela z mieszkania na podstawie posądzeń kobiet i innych lewackich zamordyzmów.

Będę przez was na siłę uszczęśliwiany.
@smutnykolega: RiGCz. Szczerze mówiąc, sam nie chciałbym żyć gdybym wiedział, że miałbym mieć jakąś poważniejszą niepełnosprawność i uznałbym to za humanitarne #!$%@? mnie. Już teraz ludzie brzydcy mają przesrane, to jak bardzo muszą mieć osoby, które od urodzenia są niepełnosprawne.

Ponadto to czysty rachunek ekonomiczny. Aborcja to jednorazowy koszt, a utrzymanie chorego dziecka to dziesiątki lat kosztów poniesionych przez służbę zdrowia. Dlatego jeśli rodzice chcą wychowywać niepełnosprawne dziecko, to okej, ich
@tei-nei: Nie czytasz ze zrozumieniem, jesteś jak większość kobiet zaaferowana i zapatrzona w pewne idee które przekazuje mainstream. Nigdzie nie napisałem, że Kogoś zmuszam do rodzenia czy usuwania. Nigdzie tez nie napisałem o kraju w którym żyjemy. Tak przypuszczałem, że wyciągniesz jak z automatu te argumenty jw. Nie mam zamiaru Cię na nic namawiać. To osobista sprawa kazdego człowieka. I ostatnia prośba. Czytaj ze zrozumieniem.
@gryh:

Nie mam zamiaru Cię na nic namawiać.

ok, dobrze że nie masz zamiaru w takim razie. problem w tym, że wybór o którym tak ładnie mówisz już nie podlega żadnej dyskusji, bo polki mają rodzić chore dzieci niezależnie od tego co o tym sądzą. nie ważne czy chciałyby zrobić to z przyjemnością bo są nieczułe, czy musiałyby zrobić to z płaczem bo kochają to dziecko ale nie mają możliwości go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HarleyQuinn: nikt ci nie broni rodzic dalna. Chodzi o to żeby mieć wybór który został zabrany obecnie.
Natomiast co do debila - dziecko nabywa cech rodziców i środowiska w jakim przebywa. Jeżeli wychowawca debila to sama nim jesteś. Poza tym debilizm nie jest ostateczny. Ludzie się zmieniają. Dalny niestety nie.
@tei-nei: Ze zdrowymi dziećmi jest to samo, więc jaki jest sens ograniczania się do tylko do chorych dzieci. Ale padło tutaj słowo klucz czyli samodzielność. Jeśli prawo mówiłoby, że życie niesamodzielnego dziecka jest w rękach rodziców to aborcja mogłaby sięgać bardzo daleko, bo naturalnie takie dziecko bez nich umarłoby. Do tego dochodzi życzliwość ludzi obcych, którzy zaopiekują się zdrowym lub chorym dzieckiem, więc i tak wychodzi na to samo. Niezależnie czy