Wpis z mikrobloga

To też mnie strasznie denerwuje. Zamiast się zainteresować czymś co ma teraz duże znaczenie to wychodzą julki na ulice i krzyczą o jakichś płodach. Żeby to był pierwszy taki protest, ale nie, rok w rok od kilku lat jest to samo i gówno to daje. Ciężko jednak żeby o gospodarce cokolwiek wiedziały laski po gównostudiach, które wiedzę o polityce czerpią głównie od instagramowych influencerek.
#przegryw #protest #aborcja
G.....7 - To też mnie strasznie denerwuje. Zamiast się zainteresować czymś co ma tera...

źródło: comment_1603615386Hi4teCjbMcwCVZ5jhKug0S.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grzesiek007: to zachowanie rządu nie osób którym to nie odpowiada, oni jedyne co zrobili dla gospodarki to ją zamknęli, a takie pajace jak Ty zamiast mieć im to za złe będziesz płakał bo ktoś chce w końcu coś zmienić w tym chlewie obsranym gównem.
  • Odpowiedz
@Grzesiek007: gdybyś tylko trochę wiedział o co ludzie teraz protestują to byś nie pisał tylko o wolności macic, weź lepiej idź pracować za minimalną żeby odbudować gospodarkę zamiast wyrażać sprzeciw rządowi..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@Grzesiek007: obudź się gościu, przecież teraz protestują nie tylko kobiety. Równolegle w całym kraju trwają protesty przedsiębiorców i przeciwników obostrzeń związanych z pandemią. Zaraz pewnie do tego włącza się rolnicy, którym rząd za wszelką cenę chce zarżnąć branżę hodowlaną
  • Odpowiedz
@Grzesiek007: pandemia XD skoro rządy was dymają na każdym kroku, dlaczego sądzicie, że tutaj nagle chcą waszego dobra i zdrowia, a nie jest to jakiś układ finansowo-polityczny jak wszystko w polityce???? W sensie nie trzeba być foliarzem, tylko jakimś ogarniętym człowiekiem, żeby to rozumieć XD
  • Odpowiedz
@wanghoi: mój ból tyłka jest nieporównywalny z tym, który mają szaraki z miasta co chcą sobie gdzieś dotrzeć autobusem ale nie mogą bo laski się muszą wykrzyczeć na środku ulicy i zamknęli drogi
  • Odpowiedz
@Grzesiek007: To ma bardzo duże znaczenie dla każdego z nas, nie krzyczymy o jakiś płodach tylko o zmuszaniu kobiet do rodzę ja chorych dzieci. I tak straszyli nas latami, ale teraz po prostu zakazali nam decydowania o tym czy chcemy rodzic chore dzieci czy nie. Skoro tak dużo wiesz o gospodarce i ekonomii to uświadamiaj innych, organizuj protesty a nie umniejszaj innym bo nie rozumiesz co się właśnie wydarzyło.
  • Odpowiedz