Wpis z mikrobloga

@CurlyHairGirl: @sphinxxx: Wiem ze to trochę zabrzmi jak „niech ktoś” ale uważam ze za mało robi się w internecie w kwestii #protest #aborcja #polityka . Dobrze ze są marsze i manifestacje w miastach ale za tym złem nie stoi Partia a ludzie którzy ją tworzą. To znaczy posłowie którzy mają swoje biura poselskie, maile, strony na fb. Nie widzę żeby ludzie pisali
  • Odpowiedz
A czy ten ksiądz coś zrobił? Ludzie, macie taki bałagan w głowie że to szok.


@Shatter: Oczywiście, że zrobił. Jest członkiem i przedstawicielem organizacji, która systemowo chroni pedofilów w swoich szeregach, próbuje reszcie obywateli narzucić swoją ideologią, nazywa innych ludzi zarazą.
  • Odpowiedz
  • 4
@Nununana tak samo jak nie popieram agresji, rzucania kamieniami itp ale w tak dużym tłumie zawsze znajdzie się kilka takich osób. Jednak zauważyłam, że protestujące same takie osoby wychwytują żeby nie wszczynać bójek z policją.
Można porównać sobie protest antycovid pod pałacem do pokojowej manifestacji kobiet
  • Odpowiedz
@orbitowski: piszesz o katolikach, w Polsce zostali już prawie sami katole, niedlugo dojdzie jeszcze schizma, w końcu kto to widział żeby nie dyskryminować kogoś ze względu na orientację, jak chce tego papież lewak


@Deska_o0: Ty to wiesz , ja to wiem. Mnóstwo ludzi w Polsce widzi co się dzieje i co #!$%@? czarna mafia. Niestety problem polega na tym, ze część starszego społeczeństwa nadal ślepo popiera kościół ,
  • Odpowiedz
  • 5
@Nununana No nie ma co się dziwić. Sama jestem w wieku, że będę myślała o powiększeniu rodziny ale chciałabym mieć komfort psychiczny, że w razie kryzysowej sytuacji będę miała prawo wyboru i moje życie też będzie się liczyło
  • Odpowiedz