Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, pomocy. Siedzę z ojcem i myślimy co zrobić. Moja matka w ciągu kilku miesięcy stała się takim foliarzem że zaczynam się o nią bać. Szury ze stron typu wrealu24 zrobiły jej wodę z mózgu. Do tej pory przymykałem na to oko ale teraz po wprowadzeniu nowych ograniczeń zupełnie jej odbija. Cały czas chodzi z tym telefonem i słucha jakichś szurów, zdyskredytowanych lekarzy i profesorów. Każdy podjęty temat sprowadza do teorii spiskowych. Myśli, że pandemia została wymyślona żeby wszczepić wszystkim czipy przez obowiązkowe szczepienia. Boi się że wyprowadzą gotówkę z obiegu i ustanowią NWO. Nie nosi maski i kłóci się z kasjerkami w sklepie.

Nie chodzi o poglądy, może sobie wierzyć w swoje NWO, 5G itd. mam to gdzieś. Problemem jest jej fanatyzm który już teraz wpływa na każdy aspekt życia i relacji z innymi. Rodzina zaczyna się od niej odwracać, ojciec ma jej dość, chce jej pomóc ale nic nie dociera. Boję się że pójdzie na protest - o ile taki zrobią w moim mieście - i będzie szarpać się z gliniarzami. Co zrobić żeby się uspokoiła?

#foliarze #antyszczepionkowcy #teoriespiskowe #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9472c8c53de577b9aaebb7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 10