Wpis z mikrobloga

@s3_owner: Trochę antyk :( mało ramu, przedpotopowe GPU. Poczekaj ze 2 miesiące, zaczną się pojawiać w sklepach nowe ryzeny i karty grafiki to może coś z ceny spadną aktualne podzespoły :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hasemh: nic mega wymagającego, głównie CS, czasem coś z nowych FPSow typu warzone odpalę. Gamer ze mnie zadny i nie mam potrzeby posiadania pcta za 5k, od gier mam konsole ale nienawidzę grać na niej w FPSy. A może lepszym wyjściem które są bardziej zauważalne efekty będzie kupno monitora 144hz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rudszy_132: 2x16 jest bez sensu. 2x8 to optymalna liczba i starcza. No to w CSa jakoś na tym pograsz, ale jakbyś dał lepsze mobo to by była podstawa pod rozbudowę w przyszłości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hasemh: właśnie chodzi o to, że jak już to w przyszłości baaaardzo dalekiej będę zmieniał cały piec, więc raczej go usprawniał już nie będę :D
chodzi o to, że są dual rank większe kości zazwyczaj?


@10129: ekskjuzmi? ( ͡º ͜ʖ͡º) Chodzi bardziej o to, że pojedyncze moduły 16gb mają kości pamięci po obu stronach płytki.
Nie pamiętam już wszystkiego z tego filmiku a nie chce mi się drugi raz oglądać Ale na 99% chodziło tylko o ciaśniejsze timingi więc tak, lepsza wydajność (nie pokazał gierek ale mówi, że też pomaga). Oczywiście