Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba: chcecie piętnować policjanta który nie jest niczemu winien a za symbol wolności wybieracie autorytet pokroju Georga Floyda, czyli zwykłego przestępcę.
Napiszę to jeszcze raz, bo może ominęła cię dyskusja wyżej, popieram protesty(sam byłem dzisiaj zapalić znicz w moim mieście), ale nie popieram #!$%@? na policję.
A już na pewno nie na policjanta drogówki, który kierował ruchem dla bezpieczeństwa wszystkich obecnych, ale znalazł się jakiś debil ze sprejem i przez pryzmat
  • Odpowiedz
@musiol108: no i śluz, klawy z ciebie gość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę mi szkoda że wpis nie wszedł w gorące, protestujący jak TVP, puszczają co im pasuje. Myślisz że robić znalezisko?
  • Odpowiedz
@Aroneu: w koncu glos rozsadku. Popieram protestujacych, a raczej powod dla ktorego protestuja. Niestety wielu z nich przekracza pewne granice i sa pozniej zdziwieni ze policja reaguje. Jest to niestety efekt napuszczania roznych grup spolecznych na siebie, a winny calej sytuacji siedzi w fortecy i sie smieje.
  • Odpowiedz
@Polynasia: otóż to. Nie wiem czy czytałaś całą dyskusję, ale oglądając stream na kanale CHWDP
widziałem typowe #!$%@? policji i celowe eskalowanie sytuacji. Niektórzy tam po prostu idą, żeby się wyżyć.
  • Odpowiedz
@pawel_je: kiedyś kobiety, najczęściej niskiego statusu, nie mogły sobie pozwolić na dzieci, nikt by ich nie zatrudnił nawet do roli sprzątaczek, więc powstało podziemie które radziło sobie różnymi metodami.
Oglądałem kiedyś film, zdaje się oparty na faktach, o takim podziemiu. Metodą bohaterki było wlewanie w cipcię "mikstury" z wody, szarego mydła i chyba czegoś jeszcze. Myślała że pomaga, a kobiety trafiały do szpitala z poważnymi problemami zdrowotnymi.
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: no właśnie do zatrzymania nie doszło, bo wściekły tłum wydał wyrok na funkcjonariusza.
Mógłbyś sobie darować obrazy wymierzone w funkcjonariusza, niczemu nie służą, na dodatek obrzydzają środowisko protestujących.
  • Odpowiedz
@pawel_je: no #!$%@? nie wiem, już lecę 100 lat w przeszłość i się pytam jak to było z tymi mężczyznami wykorzystującymi swoją pozycję społeczną, siłę i uwodzących kobiety dla rozrywki xD
Trafia się wyrachowany szlachcic, mówi kobiecie że jak będzie wypadek to ją poślubi a później mówi że jej nie zna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aroneu: jak nie stać na antykoncepcję a psiocha swedzi to potem kogo mogła obwiniać? Jak bezdomna to mogła się nie myć żeby jej ktoś nie zgwałcił, tak robi jedna bezdomna która była kiedyś jakaś modelka, było na głównej xd
  • Odpowiedz