Wpis z mikrobloga

@mmmmmmmmmmmmmm: są na to paragrafy, zatrzymanie było w pełni uzasadnione.
Popieram protesty, nie popieram #!$%@? na policję.
Ty wiesz, że ten wieszak będzie usunięty za nasze pieniądze, prawda?
  • Odpowiedz
@wruci: policjant chciał zapewnić bezpieczny przebieg protestu aresztując zadymiarza, nie pozwalając zamieszkom eskalować.
Ale wściekły tłum nie ufa służbom mundurowym i nie dość, że przez nich przestępca zbiegł, to jeszcze #!$%@? na policjanta, który wykonywał NALEŻYCIE swoją pracę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Aroneu: ten wyszkolony policjant złamał wszelką logikę postępowania wśród wzburzonego tłumu. Przy tych emocjach sprowokowanych przez karakana policjant ma szczęście, że tłum jest pokojowy i tak sie to dla niego skończyło. Nawet mu czapkę oddali...
  • Odpowiedz
@wruci: "herosi" łamią wszelką logikę postępowania wobec służb mundurowych. Przy tych emocjach sprowokowanych przez debili rzucających w policję kamieniami i niszczących radiowozy, tłum ma szczęście, że policjanci są pokojowi i jeszcze nie wyciągnęli broni. Nawet krzyczeć im pozwalają...
  • Odpowiedz
@Aroneu: Policja odpowiada środkami przymusu bezpośredniego jedynie gdy ktoś atakuje policje, wiec nie rozumiem zdziwienia lewaków. I tak są super spokojni, aby nie eskalować konfliktów
@wruci: Gadasz głupoty, bye
  • Odpowiedz
@ZielonyMazak: szanujmy się, w kwestii praw człowieka mam mocno lewicowe poglądy, ale brzydzi robienie burdy tylko dla zadymy i #!$%@? policji.
Widziałem dzisiaj stream kanału CHWDP, kolejne zatrzymania zadymiarzy, a na każdy ruch ręką policjanta, chociażby żeby poprawić czapkę, słychać "ALE NIECH MNIE PAN NIE DOTYKA, JA JESTEM Z MEDIÓW A PAN MI GROZI".
No #!$%@? mnie TEN SORT protestujących xD
  • Odpowiedz
@Aroneu: Dobrze, masz racje. Ja tez niepotrzebnie dodałem słowo lewaków, bo nikt nie powinien być zdziwiony w tej sytuacji, która opisywałem. Sytuacja słaba, jestem prawakiem (=/= głosowanie na pis) i nie cieszy mnie ta decyzja, naprawdę. Nie czuje żadnego „zwycięstwa”. Martwi mnie jedynie ten wulgarny przekaz, który leci z głośników, to nie powinno mieć w ogole miejsca, nie wazne kto protestuje i w jakim celu
  • Odpowiedz