Wpis z mikrobloga

Drogie dziewczyny, może też dla równowagi również walczyły i protestowały aby żyło się lepiej mniej zamożnym i urodziwych mężczyznom, a nie tylko bronicie murzyna zza oceanu, który de facto sam święty nie był, pochylcie się nad słabszymi, a nie tylko bogatych i chada

#koronawirus #p0lka #przegryw #polska
  • 7
  • Odpowiedz
@pinky_pink__and___Freud: nie chodzi mi o to, że dziewczyny walczą o jakieś dziwactwa czasami, a mężczyzn poniżej 9 na 10 skazują na ostracyzm, hipokryzja kobiet w czystej postaci, mienia się na święte, empatyczne anioły, a tak na prawdę jest niestety zupełnie na odwrót
  • Odpowiedz
@pinky_pink__and___Freud: nie tylko z powodu wyglądu, ogólnie mi chodzi żeby dziewczyny nie skaxywaly ich na ostracyzm, straszni są ludzie obecnie, dobrze że w Polsce nie ma dostępu do broni bo codziennie mnóstwo morderstw było zwłaszcza no na drogach, wszyscy pędzą gdzieś jak wariaci
  • Odpowiedz
@Rumix24: wydaje mi się, że zbytnio uogólniasz i naciągasz pod siebie. Nie każda dziewczyna skaże mniej urodziwego faceta na ostracyzm, ale to też nie powód żeby w takiej sytuacji robić manifestację czy walczyć o niego, nie uważasz?
Nie porównuj gorzej ocenianego wyglądu faceta do zmuszania kobiet do rodzenia chorych i zdeformowanych dzieci, bo to absurd.
  • Odpowiedz
@pinky_pink__and___Freud: : to jest właśnie największa żenada współczesnych mężczyzn. Kobiety mają w dupie jakieś męskie ruchy, przedsiębiorców (przecież kwik był 100 x mniejszy, widzieliście, żeby jakaś kobieta wrzuciła sobie na insta grafikę odnośnie protestu przedsiębiorców? #!$%@? jaja, co tam mnie obchodzi gospodarka, miejsca pracy), samobójstwa mężczyzn, nierówny wiek emerytalny - gdyby mężczyźni zaczęli organizować strajki w tych tematach, to od razu kobiety stanęły by na przeciwko. No bo przecież helloł,
  • Odpowiedz