Wpis z mikrobloga

@MarteenVaanThomm:

To po prostu #!$%@? angielskie sędziowanie. Gdyby sędzia miał niby pomagać United to na 100% odgwizdałby karnego na Rashfordzie, który btw też się należał United, więc mamy remis jeśli chodzi o błędne decyzję. (Co oczywiście nie usprawiedliwia w żaden sposób sędziego)
@Muuudza: Z czym? Chcesz mi powiedzieć, że przejechanie się po stopie Rashforda, gdzie był ewidentny kontakt z ciałem przeciwnika, a nie piłką to nie jest karny?
@Muuudza: tak, ja to nazywam kontaktem. Atkinson tego nie gwizdnął (bo może wyszedł z tego samego założenia jak ty), ale inny by gwizdnął, bo kontakt był.

Widać Atkinson lubi ostrą grę, skoro wrestling Harrego zaliczył jako walkę o pozycję ¯\_(ツ)_/¯
@Muuudza: Nie neguje tego, że Chelsea powinna mieć karnego - dla mnie to był wrestling. Tak samo jak neguje tego, że Silva przejechał się po stopie Rashforda (który kulał do końca połowy) w polu karnym - za co według przepisów też jest karny.

EDIT: oczywiście zgadzam się z tym, że niech wygra lepszy. Na razie gra Chelsea bardziej mi się podoba, choć to United stworzyło groźniejsze sytuację. Liczę, że w drugiej