Wpis z mikrobloga

@Smiecharz: dla podludzi seks jest jedną z najważniejszych wartości, widać to na każdym kroku, więc nic dziwnego, że się na to tak oburzyli. a jeżeli chodzi o brak oburzenia w przypadku finansowego zniewolenia, to po prostu dla tępego społeczeństwa to normalne, że są niewolnikami, więc takie rzeczy jak upadlanie ich finansowo nie robi na nich wrażenia
ale o #!$%@? ci chodzi


@OddajButa123: szkaluję podludzi którzy godzą się na każde upodlenie ze strony władzy a jedyną wartością jaką uznają w życiu jest #!$%@? i tylko w sprawie cipy są w stanie jakkolwiek wyrażać swoje niezadowolenie

chcesz zeby rząd zlikwidował biede i #!$%@? zarobki ustawą czy co?


@OddajButa123: skoro jesteśmy przy tym to zdradzę ci że mam mocno libertariańskie poglądy, propsuję nap i chcę żeby rząd się odbierdolił
@OddajButa123: Podludź zakładający sobie z własnej woli pętle (np kredyt na całe życie na luksus posiadania 4 ścian z podłogą i sufitem w bonusie) na szyję jest dla mnie podludziem. oczywiście JAKO LIBERTARIANIN NIE ZABRANIAM MU TEGO ROBIĆ ale dla mnie jest niewolniczym podczłowiekiem który na własne życzenie się upadla
w pare lat


@OddajButa123: Istnieje takie zjawisko jak oszczędzanie. Nie trzeba wszystkiego mieć na już. A jak ktoś nie potrafi zarabiać i oszczędzać no to co ja poradzę nic nie poradzę- jak chce to niech z siebie robi niewolnika pana bankiera