Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 767
Nadepnąłem jakiemuś wyznawcowi PiSu na ogon i usunięto mi wpis "więc powtórzę jeszcze raz":
Ale wypierdziało "centrowych" "zdroworozsądkowych" pisowskich trolli na tagu, spadajcie na drzewo ze swoim 60 groszy za wpis. HURR DURR PROTEST TAKI WULGARNY. To wy kurcze pieczone nie widzieliście protestów - to to jest przykład pokojowego protestu względem tego co inne cywilizowane kraje w znacznie lżejszych sytuacjach potrafią zgotować władzy. No ale mówią "wypierpapier" to już ten protest jest niekulturalny hurr durr. Wielcy centryści się znaleźli. Na negocjacje i dyskusje kulturalne z PiSem czas już dawno minął, teraz trzeba się postawić i tyle
#protest
  • 29
@Reepo: Domyślam się , że możesz nawiązywać do mojego wpisu. Nie przeszkadza mi to że ten protest jest wulgarny i że bardzo mnie boli, że chcecie sobie potupać nóżką. Tylko zwracam uwagę na to , że mógłby być bardziej K O N S T R U K T Y W N Y, jeżeli w ogóle potraficie załapać co to słowo oznacza. I może też do was też nie dotarło, że to
Że tak pozwolę sobie przerobić ;)

"HURR DURR POLICJA TAKA BRUTALNA. To wy kurcze pieczone nie widzieliście policji - to to jest przykład pokojowej policji względem tego co inne cywilizowane policje w znacznie lżejszych sytuacjach potrafią zgotować protestujacym. No ale użyją "sily fizycznej" to już ta policja jest brutalna hurr durr.
@Reepo

#policja #protest
@Reepo: no to ja to cały czas powtarzam
w takiej francji jak chcieli podnieść bodajże stawki za autostrady to pół kraju dosłownie płonęło
tutaj to #!$%@? chodzą w tę i nazad a jak zwróciłem uwagę że to do niczego nie doprowadzi to się dowiedziałem że to jest „demonstracja a nie rebelia”
no i gitara, podemonstrują, pokrzyczą i pójdą do domu, a karawana pisowska jedzie dalej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo: not to co kulturalne wyrywanie drzewek i podpalanie wozów transmisyjnych przez narodowców parę lat temu ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Reepo: Protest jako forma wyrażenia sprzeciwu wobec władzy to podstawowe prawo w każdym cywilizowanym społeczeństwie.
W tym grajdołku jak śmiesz się wychylić i chcesz coś zmienić to cię szybko sprowadzają na ziemie. W każdej płaszczyźnie życia w Polsce.
@Reepo: w końcu pójdą cegły. Nie wyobrażam sobie co by się działo w jakimś cywilizowanym kraju, gdyby cos takiego ktoś zrobił. Ja myślę że premier uciekłaby do helikopterem do Ugandy, Prezydent musiałby spieprzac kanałem i tunelem ze szczurami. A w Polsce? Ludzie mówią, że wchodzenie do kościołów to tylko woda na młyn, że hasła z ośmioma gwiazdkami to wykroczenia. Ha tfu, obecne Polaki w 81r przespaliby nawet informacje w tv o