Wpis z mikrobloga

@TenXen47: Gdyby te przepisy były zgodne z konstytucją, a pisowski trybunał odwinłą jakiegoś fikołka, to stałbym po waszej stronie.
Ale to, że wam te przepisy są potrzebne jak rybie pistolet nie ma znaczenie, skoro były zwyczajnie wadliwe.
  • Odpowiedz
@czynastolatek: Były dobre, nikt nie ruszał te porozumienia. Aż do teraz. I konfederacja przylożyła do tego reke z pełną świadomością. W przeciwieństwie do osób które pisały tą konstytucję i zwyczajnie zaufały.
  • Odpowiedz
Były dobre, nikt nie ruszał te porozumienia.

@TenXen47: Ja wiem, że dla was lewaków konstytucja, prawo i praworządność to są rzeczy mało istotne, ale to, że nikt tego do tej pory nie ruszał, nie znaczy, że przepsiy nie były wadliwe.
  • Odpowiedz
@czynastolatek: No to dzieki m.in. konfederacji już sprawa wyjasniona, pieklo kobiet zafundowane i konfederaci sie do tego przyczynili.
No chyba że sie czegos innego spodziewali i znowu biedacy nie wiedzieli co robią.
  • Odpowiedz
@ziemba1: w 1997 w referendum ogólnokrajowym głosowali tylko członkowie SLD. Zoll jak i inni sędziowie składu orzekającego to też członkowie SLD. Marek Borowski napisał w konstytucji o ochronie od poczęcia i zakazie aborcji z przesłanki embriopatologicznej. Tak było.

To już więcej SLD miało wpływu na sukcesy Małysza xd
  • Odpowiedz
@czynastolatek: 49% polaków popierało kompromis aborcyjny, chyba ~17% chciało większej liberalizacji, ~13% większego dociśniecia pasa, reszta w------e
Ale nie, musiała przyjść Szurfederacja z Godek na czele i ruszać g---o, które śmierdzi xD

Ciekawią mnie kolejne wybory i czy w--------ą się o próg czy p---------ą głosy szurów głosujących na PiS
  • Odpowiedz
@czynastolatek: przez 17 lat był status quo, które 49% osób popierało
przyszły szury 7% i uznały, ze tak nie może być xD

no q--a, budujesz sobie swój c-----y zameczek z piasku i jest trochę krzywy, ale w sumie ci pasuje
i przychodzi taki kuc, inżynier budownictwa i ci go r---------a i mówi, że taka budowa jest niezgodna z normami architektonicznymi, a fundamenty złe i trzeba
  • Odpowiedz
@czynastolatek: Ja jestem za obecnym rozwiązaniem, ale akurat zgodnie z ulubioną maksymą neuropków "dura lex, sed lex" jakoś nie widzę, by w tej chwili był zapis, że osoby z np. zajęczą wargą, to nie są ludzie. Kwaśniewski świadomie podpisał bubel prawny, zwany konstytucją, obecna opozycja wielokrotnie powoływała się na konstytucję, to niech chociaż będą konsekwentni. Ja jestem za tym, by teraz ktoś zaproponował poprawkę do konstytucji, że w przypadkach poważnego
  • Odpowiedz
Ale cóż, jak tacy są z was legaliści to będę tylko czekać aż jakiś szur z Konfy będzie o coś oskarżony.

@niochland: To sprawdź sobie, co mówił Korwin, kiedy jego córka została przyłapana z narkotykami (czy tam na kradzieży, już ntego nei pamiętam).
Nie wszyscy są takimi hipokrytami jak ty.
  • Odpowiedz