Wpis z mikrobloga

Nigdy nie grałem w żadne MMORPG, ale coś mnie ostatnio naszło, że pograłbym w coś takiego co się tworzy i rozwija swojego bohatera i można grać też online, nie same bitwy, fajnie jakby była jakaś historia.

Dobrze, jakby gra nie polegała typowo na skillu, bo nie mam czasu i ochoty na maksowaniu skilla.
I jeszcze jakby społeczność była normalna, a nie same dzieciaki gimnazjalne.
Żeby można było też normalnie z kimś pogadać.

Ot, żeby włączyć kompa/konsole i się rozerwać po pracy albo wieczorkiem przy weekendzie jak dzieci już będą spać.

Mam ps4, nie mam hightech kompa, ale rozważam wentualnie zakup jakiegoś lapka.

Istnieje coś takiego?

#pcmasterrace #ps4 #rpg
  • 14
@LucaJune: Ostatnio postanowiłem powrócić do SWTOR https://www.swtor.com/ . Jeszcze nie ściągnięte, ale na weekendzie będzie bicie levela ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gra nie jest jakaś super wymagająca i ma model f2p (opcjonalny abonament odblokowujący dodatkowe funkcje). Mogę polecić jeżeli interesują Cię gierki w klimacie SW.
@LucaJune: normalnie wow najlepszą opcją zawsze, gigantyczne lore, całkiem fajne community, skill wcale nie jest potrzebny żeby się dobrze bawić bo gra jest tak rozbudowana, że każdy znajdzie aktywność dla siebie, warto też rozważyć classica, wtedy już w ogóle skill niepotrzebny, a i wymagania pc niskie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LucaJune: jest za free. Jedynie co można kupić, to skórki na postać, bronie, pety, skille itd. Dodatkowo można, ale nie trzeba, kupić dodatkowe karty do skrzynki. Według mnie najważniejsza jest karta na walutę :)
@LucaJune: classic to tylko odświeżona i nieznacznie zmieniona podstawka z 2004 roku, retail to gra ze wszystkimi dodatkami, które wyszły przez lata.
Classic jest bardziej ubogi graficznie i znacznie prostszy jeśli chodzi o rozgrywkę, ludzie często grają dla nostalgii ale są też tacy, którzy wcześniej w podstawkę nie grali i się tam odnaleźli. Ja bym polecił raczej retail bo mi się bardziej po prostu podoba ale co kto lubi.
Nie wiem