Wpis z mikrobloga

Dobija mnie, że w syutacji w której pis z konfedeszurami nasrał na nas wszystkich a nie tylko osoby LGBT/ateistów/imigrantów, bo każda para starająca się o dziecko niezależenie od poglądów właśnie może przeżyć najgorszy dramat swojego życia dzięki decyzji kilku idiotów, DALEJ istnieją ludzie którzy wolą w tej sytuacji pluć na opozycję. Jaka by nie była, KAŻDY oprócz konfy jest lepszą alternatywą dla pisu mimo wszystkich wad, KAŻDY. KO/Lewica/PSL/Hołownia/Trzaskowski. Nadrzędnym celem powinno być odsunięcie tych szkodników od władzy, na wybór partii idealnej przyjdzie czas w momencie w którym będzie w tym kraju panował w koncu spokój. Zakładam, że osoby z komentarzy w zdjęciu nie są pisowskimi trollami i istnieje jeszcze szansa na zmiane podejscia waszego jak i może wielu innych. Ja też nie ma w politycznym mainstreamie idealnego kandydata reprezentującego moje poglądy 1:1, ale deczyje polityczne to nie koncert życzeń, przez taką bierność dochodzą do wladzy wlasnie radykałowie którzy wbijają knagę każdemu w imie swoich chorych ideałów.

#bekazpisu #zalesie #pis #konfederacja #aborcja
kontos_stelio - Dobija mnie, że w syutacji w której pis z konfedeszurami nasrał na na...

źródło: comment_1603441180hW94w9H0odNJdL0dERNNkH.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz