Wpis z mikrobloga

kiedyś myślałem, że musi nastąpić zmiana pokoleniowa, żeby w Polsce było lepiej, ale to co się dzieje pod tym tagiem pokazuje, że to nie wystarczy... ogrom młodych to idioci oderwani od rzeczywistości, dla których jest "wszystko jedno", w większości barany, którzy chyba nie mieli okazji zaznać miłości od swoich matek, a teraz wysrywają swoje mizoginistyczne wpisy i zrównują cały protest jakby to była kolejna parada równości...
#protest
  • 17
w większości barany, którzy chyba nie mieli okazji zaznać miłości od swoich matek, a teraz wysrywają swoje mizoginistyczne wpisy i zrównują cały protest jakby to była kolejna parada równości


@sromer: Cóż mnie moja matka zbytnio nie kochała, bo jej mózg zeżarła schizofrenia. Jednak nawet pomimo tego nie jestem w stanie zrozumieć mizoginii niektórych wykopków i ich nienawiści do w zasadzie każdej grupy społecznej próbującej walczyć o swoje prawa. Proszę nie zrównywać
@sromer Zmiana pokoleniowa mało da. Po komunie już zmiana pokoleniowa nastąpiła i wiele się nie zmieniło. Wręcz młodzi ludzie lubią zamordystyczne rozwiązania niczym z komuny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bounty: z korwinistami zawsze zastanawiało mnie to, jak można mieć jednocześnie w niektórych kwestiach słuszne poglady, np jeżeli chodzi o kwestie podatkowe a z drugiej strony tak skrajnie głupie jak np do niedawna obecność Kai Godek...
@sromer: kurczę tez byłem tak naiwny, ja w to wierzyłem! Ale nie, okazuje się, że głupota, mierność to cecha niezależnie występująca w każdym pokoleniu. Myślę sobie, może wojna? Ale z przyczyn powyższych też nie. Więc trzeba skoncentrować się na sobie i nie próbować od razu naprawiać całego świata - zamiast tego czynić swoje otoczenie lepszym, przez bycie lepszym codziennie, to wystarczy.