Wpis z mikrobloga

Przezabawne jest, gdy wydaje ci się, że walczysz o prawa kobiet do samostanowienia, do decydowania o swoim własnym życiu i ciele, a jednocześnie im to prawo odbierasz, bo uważasz, że wiesz od nich lepiej, co POWINNY robić w danym momencie.

#bekazpisu #bekazlewactwa #aborcja #prawo #przegryw #ladnapani #logikaniebieskichpaskow
KrzLis - Przezabawne jest, gdy wydaje ci się, że walczysz o prawa kobiet do samostano...

źródło: comment_1603397137PDg3VwasmyMA42YEOPDHP4.jpg

Pobierz
  • 10
@KrzLis: mężczyznom od zawsze się mówi, że powinni pracować i utrzymywać rodzinę, bronić kraju nawet za cenę własnego życia, stawać przeciwko każdemu niebezpieczeństwu narażając samego siebie i nie słyszałem nigdy o tym, aby jakaś kobieta powiedziała "niech sami zadecydują" ( ͡° ͜ʖ ͡°). BTW jestem za prawem do pełnej aborcji, jak w całej Europie, ale przy okazji protestów kobiet dowiedziałem się, że rolą mężczyzny jest pójść i
@WuDwaKa: ja się tego, co ona zrobiła nie czepiam, bo rozumiem.

Czepiam się tego, co ten as napisał -- z jednej strony tak bardzo chce kobiety wspierać, że z drugiej strony wydaje mu się, że wie lepiej, co POWINNY robić.

Wiesz... chcesz, żeby kobiety mogły same decydować o swoim ciele, ale niech tym ciałem robią to, co on uważa za słuszne.
@KrzLis: beka z pisu generalnie z innego powodu. najzabawniejsze, że cała ta awantura była im tak naprawdę do niczego niepotrzebna. Ustawę antyaborcyjną już i tak mieliśmy najbardziej restrykcyjną w Europie, a de facto o legalną aborcję było jeszcze trudniej, klauzula sumienia pozwala lekarzom odmawiać zabiegów całkowicie dowolnie (nawet jeśli prywatnie skrobią hurtowo), a wymóg wskazania przy tym innego lekarza, u którego można przerwać ciążę, pozostaje na papierze – sprawa Chazana ostatecznie