Wpis z mikrobloga

Dziś czuję się bezsilna. Już nawet nie tylko z tego powodu, że ustawa aborcyjna została zaostrzona. To jest po prostu tragiczne, że TK po prostu zatwierdza sobie tak chore wnioski, jeszcze w trakcie pandemii. Znowu zamiast zająć się kwestią gospodarki i służbą zdrowia, która zaraz jebnie z potężnym hukiem, ponownie przywołuje się kwestie tak mało teraz istotne. Bo wiadomo, że kto będzie chciał i mógł to wyjedzie do Czech załatwić problem, ale nie można przejść obojętnie obok tego co się dzieje! To, że PiS to partia obsrana głównem to wszyscy zdrowo myślący wiedzą, ale muszę przyznać, że byłam za Konfederacją od dłuższego czasu, bo popieram ich poglądy ekonomiczne, ale jeżeli chodzi o światopogląd i ich poparcie dla takiej Smrodek- dla mnie są po prostu skreśleni całkowicie. Chce mi się płakać, tak naprawdę z bezradności. Brak planu na obchodzenie się z pandemią, chore przepisy, a dodatkowo dzielenie Polaków- teraz w komentarzach wylewamy na siebie kubeł pomyj, a ja sama nigdy nie byłam tak wrogo nastawiona do zwolenników jakiejś partii (oczywiście PiSu). Jakby dzisiaj ktoś kto popiera obecny rząd, stanąłby naprzeciw mnie i zacząłby się wykłócać- pewnie bym się na niego rzuciła słownie albo fizycznie. I to jest złe, nienawiść zawsze jest zła. A tą nienawiść w nas rozbudza rząd pisowski na czele z karakanem. ***
#pis #polska #aborcja #polityka #gorzkiezale #konfederacja #bekazkatoli #bekazpodludzi
  • Odpowiedz