Wpis z mikrobloga

@Mathas: Ja nie głosowałem, masa konfederatów z moich znajomych także. Za resztę nie odpowiadam, ale nie mi oceniać ich wybory. Niemniej druga tura to był pokaz spiedrolenia tego kraju.
@rorf46: To przecież lewica #!$%@? się do życia tego nienarodzonego dziecka. Skoro jesteś za rownoscia to dlaczego odbierasz wolność do życia dla dziecka? Jest Twoim zdaniem gorsze? Czemu chcesz, żeby było to jeszcze sponsorowane z moich podatków. Jeżeli jesteście mordercami i nie macie sumienia zawsze możecie wyjechać za granicę i tam dokonać morderstwa, a jak Ci nie pasuje to zawsze możesz wyjechać z naszego zasciankowego kraju, kto Cię tutaj trzyma lewaku?
@rorf46: Tak jak myślałem, jesteś nikim. W takim razie grzecznie zrozum swoje położenie, a nie wyjeżdżaj mi z tekstem, że coś znaczysz dla Polski, a następstwem Twojego wyjazdu i Tobie podobnych będzie żarcie gruzu. Masz w ogóle jakieś wyższe wykształcenie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rorf46: tylko jeśli się nie dostrzega, że dobrobyt łagodzi obyczaje, a więc i powoduje spadek poparcia dla wszelkiego zamordyzmu.

Przy czym Konfederacja udawała poparcie wolności gospodarczej. Nic w tym kierunku nie zrobili ( ʖ̯)