Wpis z mikrobloga

O 15:30 "wyrok" "TK" w sprawie zakazu przerywania ciąży w przypadku ciężkich genetycznych wad płodu lub śmiertelnie chorych. Przy wyroku utrzymującym aborcję, Polska obierze kurs na radykalną laicyzację w ciągu kilkunastu następnych lat wzorem Irlandii.
#aborcja #bekazkatoli #bekazprawakow #tklive
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrakPomysluNaNick: Trochę ponad 1000. No nie wiem, czy nie zmieni, symbolicznie na pewno zmieni plus pogorszy szanse na przeżycie innych dzieci. Bo skoro nie ma aborcji chorych płodów, to po co w ogóle badania prenatalne. A w badaniach prenatalnych wykrywa się czasem wady, które można wyleczyć np. w okresie płodowym.
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: 1100 przypadków oficjalnie z czego większość ze względu na wady płodu. Pozostaje mi życzyć każdemu popierającemu to prawakowi żeby mógł doświadczyć cudowności życia swoich dzieci z downem czy innymi ciężkimi chorobami genetycznymi. Ot chcieliście - macie.
  • Odpowiedz
@LukasRR: zacznijmy bingo;
ale mnie to nie dotyczy.
Byłam przecież a teraz to... Moja sytuacja jest wyjątkowa.
Ja normalnie tak nie, ale teraz nie mogę.
Mój powód jest wyjątkowy.
No ale to nie moja wina, że innych nie stać.
  • Odpowiedz
@Koliat: a mnie ciekawi co jeszcze wyciągną w najbliższym czasie żeby odwrócić uwagę od rozpieprzonej gospodarki, rozpieprzonej służby zdrowia i kompletnej nieudacznosci wobec epidemii.
Ci ludzie nie potrafią zrobić nic, mają nawet problem z utrzymaniem tego co objęli we władanie. Jedyne co potrafią to siać dezinformację i napuszczać różne grupy społeczne na siebie.
  • Odpowiedz