Wpis z mikrobloga

Jaki wybrać rower (raczej crossowy) do około 1500?
Z tego co widziałem to na tagu pojawiały sie propozycje lazaro xforce v3 oraz integral v3. Są jakieś znaczące różnice pomiędzy nimi? Jaki ewentualnie inny rower polecacie?

#rower #rowery #lazaro
  • 10
@general_bomba: Ostatni raz na rowerze jeździłem jakieś 7 lat temu, wiec kompletnie sie na nich nie znam xD Nie chce, żeby ktoś mi wcisnął jakiś szrot. Poza tym potrzebuje go, ze tak powiem na już
@damian_co_dalej: Nie wiem czy ma jakiś to sens. Potrzebny mi jest on głównie na dojazdy (5-6km w jedna stronę z 4 razy w tygodniu). Ścieżki rowerowe, asfalt etc. Raczej nie planuje jakichś ekstremalnych wypadów w
Nie wiem czy ma jakiś to sens. Potrzebny mi jest on głównie na dojazdy (5-6km w jedna stronę z 4 razy w tygodniu).


@Korybant: potrzebujesz czegoś z wyprostowaną sylwetką IMO. to jest klasyczny przykład, kiedy holender będzie odpowiedzią na twoje potrzeby. Przy takich przebiegach masa jest drugorzędna (ale nie zupełnie nieważna), ważniejsza jest wygoda utrzymywania. Pod pracą pewnie będzie stał na dworze? Biegi w piaście, dynami w piaście, pełna osłona łańcucha,
@Korybant: no powoduje w tym modelu to, ze pozycja jest bardziej lezaca, wzgledem xforce, na ktorym jest bardziej wyprostowana. Tak bylo ze 2 lata temu jak kupowalem rower, moze teraz ramy sie zmienily w integralu na te "krzywe". Dodatkowo w integralu przy tej prostej, wiekszej ramie ciężej bylo z doborem rozmiaru bo byl zanizony. Do xforce trzeba dokupic blotniki jak masz zamiar jezdzic po mokrym, opony kleja ok jak nie jezdzisz
@general_bomba: @Hiter:
Ze względu na pandemie potrzebuję go póki co na dojazdy na siłownię w drugim domu (okres jesienno-zimowy), wiec będzie nie będzie stał na dworzu etc. Co będzie potem ciężko powiedzieć. Możliwe, ze raz na jakiś czas skoczę na jakąś dłuższa wycieczkę.