Wpis z mikrobloga

@Vader-Poland: a co by Sony miało zyskać z takich informacji? Sony nie wyrabia z produkcją i od dawna jest problem z podzespołami. Polska przypuszczam, że nie jest nawet w top30 jeśli chodzi o priorytetowe rynki Sony, więc nikt nie będzie się starał żeby to u nas nie zabrakło.
@Vader-Poland: Nowy COD mnie nie zbytnio nie ujął ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale jakby wydali MW 2019 z ulepszeniami to chętnie kupię ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i tak samo, ogram sobie tytuły z ps plus collection, bo ja tam prawie w nic nie grałem. Do tego spidermenek i cyberpunk oraz fifa.
@Vader-Poland dowiemy się niedługo jak będzie ale wątpię w te konsole w sklepie, pamiętam premierę PS4 i w sklepach też były pustki a wtedy mniej ludzi było nimi zainteresowanych bo wtedy Xbox był dużo silniejszą marką.

Po za tym nie rozumiem co PlayStation miałby na takim ruchu zyskać, już teraz wiele osób których nie załapało się na ps5 kupiło Xbox SX bo chcieli cokolwiek nowego.
@Cinkito: Nigdzie nie widziałem oficjalnego stanowiska odnośnie tego co znajdziemy w sklepach. A ciężko mi uwierzyć, by we wszystkich nie było nic. Ale jak tak będzie to trudno, kupię XBoxa a PS5 w 2021 roku. A co sony miałoby zyskać? Pojęcia nie mam ale też nie wiem czemu zdawkowo informują o samym PS5 (w porównaniu do ekshibicjonizmu Microsoftu).
@StinkyPoljakTheWorm: Doskonale Cię rozumiem i mnie też. Nowy COD, przynajmniej na tym
@Vader-Poland wydaje mi się, że ludzie bardziej jadą na opinii niż stanie faktycznym, po świetnym Xboxie360 wielu kupiło Xboxa one bo liczyło na to samo, potwierdza to początkowa nie tak zła sprzedaż Xboxa pomimo burzy związanej z używanymi grami.

Teraz jest analogicznie wszyscy kupują ps5 bo PS4 było dobre i dużo ludzi przeniesie swoją bibliotekę z PS4 więc nawet pomimo tego że Xbox jest lepszy to go nie kupi.