Wpis z mikrobloga

Hej :) Mirki i Mirabelki pomóżcie proszę :)

Zastanawiam się jaką grę mogę kupić niebieskiemu na xbox one na urodziny?
Budzet 300 PLN

Niebieski jak każdy niebieski fan motoryzacji, jego ulubione gry, które ma i w które gra na PC xbox to/
Eurotruck
Forza 4

Zrobilam research i widziałam, że jest jakaś forza 7, jakiś snow Runner

Kompletnie się na tym nie znam, a chcę, żeby się ucieszył :(

Pomóżcie proszę :)

#niebieskiepaski #gry #xbox #xboxone
  • 25
@Skeggjald: Forza 7 to dobry pomysł, ale od prawie 2 tygodni jest do ogrania w ramach subskrypcji Game Pass ;) Jeśli Twój niebieski ma ten abonament to nie opłaca się tego kupować ;) Snow Runner chyba też jest w game passie :D

Jeśli koniecznie wyścigówki to może DIRT5?

Choć jeśli niebieski gra w RPG typu wiedźmin, rdr2 (wiem wiem, że to nie typowy rpg, bo zaraz mnie ktoś upomni) czy seria
@Skeggjald: Need for Speeda nie kupuj, jak gra w forze i eurotrucka to raczej woli bardziej realistyczne wyścigi, need for speed to taka gierka gdzie samochody odbijają się od ściany jak gumowe. Snow runner powinien być spoko dla niego, albo kup mu jakąś inną gierkie np read dead redemption 2 (o kowbojach xD)
@Podstarzaly_Mandalorianin: @seba-gala: właśnie ten Snow Runner też mi się wydaje bardzo w jego stylu :) czytałam tylko w jednej recenzji, że te auta bardzo wolno jeżdżą, wiecie może czy to jest faktycznie jakies bardzo denerwujące :) czy różnica w prędkościach w porównaniu do Eurotruck jest duza? :) i czy kupić wersję premium czy taką zwykłą? Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :)